نارسیس رایانه

تریلر گیم پلی جدیدی از battlefield: hardline منتشر شد

 

سری بازی battlefiled همواره یکی از برترین و محبوبترین عناوین شوتر اول شخص در دنیا محسوب می شوند که به خصوص در سالهای اخیر و با سرمایه گذاری و تبلیغات عظیمی که EA در مورد نسخه ی ۳ و ۴ این عنوان انجام داد توانست خود را به عنوان رقیب اول سری محبوب call of duty در دنیا مطرح کند و با بخش انلاین خود حتی از این سری قدیمی نیز پیشی بگیرد و خود را به عنوان برترن بخش انلاین در بازیهای شوتر اول شخص مطرح کند.

تاکنون نسخه های مختلف این بازی توسط استدیو توانمند DICE ساخته شده است و همگی از تمی نظامی برخوردار بوده اند ولی مدتی پیش بود که الکترونیک ارتز اعلام کرد که ساخت نسخه ی جدید بازی که البته شماره دار نیست و یک اسپین اف از این سری محسوب می شود را به استدیو visceral games که بازیهای بسیار زیبایی همچون سری dead space و dante’s inferno را در کارنامه دارد سپرده است و این عنوان battlefield : hardline نام دارد.

این بازی برای اولین بار از جبهه و جنگ و تم نظامی در این سری فاصله گرفته است و داستان را به خیابانها و درگیری پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و…. کشانده است و در صدد نمایش داستانی احساسی و عاطفی در کنار بخش اکشن بازی می باشد و سازندگان بازی بر روی زیبایی داستان و روش بیان کردن ان تاکید بسیار زیادی داشته اند.

تاکنون از این بازی تریلرها و تصاویر زیادی منتشر شده است که حتما قبلا انها را مشاهده کرده اید.اکنون نیز یک تریلر جدید و بسیار زیبا از این بازی منتشر شده است که نمایشگر بخشهایی از گیم پلی و داستان بازی می باشد.از انچه که تاکنون در تریلرها دیده ایم چنین بر می اید که با یک بازی قدرتمند و خوب طرف هستیم و طرفداران این سری می توانند به این بازی امیدوار باشند.البته تازمان انتشار بازی نمی توان با قطعیت صحبت کرد و باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی در مورد این نسخه خواهد افتاد و ایا تغییر استدیو به نفع این سری تمام خواهد شد یا به ضرر ان.

شما می توانید این تریلر زیبا را با دوکیفیت معمولی و HD در انتهای مطلب با لینک مستقیم دانلود و مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است  battlefield : hardline در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۲۸ بهمن امسال برای پلتفرمهای پی سی , پلی استیشن ۳, پلی استیشن ۴, ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا از طرفدران این سری بازی هستید؟ ایا به این نسخه امیدوار هستید یا خیر؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

دانلود تریلر با کیفیت معمولی

 

دانلود تریلر با کیفیت HD

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. MR Engineer گفت:

    به احتمال ۹۹درصد این بازی رو به صورت دیجیتالی بر روی x1 می خرم چون ارزشش بالاست