نارسیس رایانه

با تریلر معرفی شخصیت ها در بازی Dragon Quest Heroes همراه باشید / یک نقش افرینی زیبا……

 

شاید اکثر گیمرهای امروزی شرکت محبوب square enix را با نام فاینال فانتزی و اخیرا با tomb raider می شناسند.ولی نقش افرینی بازان قدیمی تر حتما نام این شرکت را با عنوان زیبای dragon quest نیز به خاطر خواهند اورد.سری بازی محبوبی که تا کنون شماره های مختلفی از ان برای کنسولهای مختلف سونی و نینتندو و… منتشر شده است.

چندی پیش بود که اسکوئر انیکس اعلام کرد جدید ترین نسخه از این سری که Dragon Quest Heroes نام دارد در دست ساخت می باشد و با این خبر دوستداران این بازی را بسیار خوشحال کرد.

تا امروز چندین تریلر و تصاویر مختلف از این بازی منتشر شده است.در مراسم jump festa نیز که در روزهای گذشته برگزار گردید  ۲ تریلر دیگر از این بازی زیبا منتشر گردید که در تریلری که در این پست برای شما در نظر گرفته ایم به معرفی شخصیتهای محبوب این بازی و همچنین گیم پلی و مبارزات این بازی پرداخته می شود.از محبوبترین شخصیتهای این سری میتوان به Akuto, Mehr, Julietta, و Homiron اشاره کرد.

همچنین طبق اعلام قبلی در این نسخه از بازی شخصیتهایی از عناوین قبلی این سری نیز حضور دارند. شخصیتهای Alena, Kirly, و Maya از نسخه ی چهارم بازی ,  Nera و  Bianca از نسخه ی پنجم بازی ,  Yangus و Jessica از نسخه ی هشتم بازی و همچنین  Terry از شماره ی ششم این بازی به همراه یک دشمن قدرتمند و جدید.

شما می توانید این تریلر جدید و زیبا را در انتهای مطلب با کیفیت معمولی و HD دانلود و مشاهده نمایید.

Dragon Quest Heroes در تاریخ ۲۶ فبریه برابر با ۷ اسفن ۱۳۹۳ در کشور ژاپن منتشر خواهد شد و به نظر می رسد نباید باید منتظر اعلام انتشار نسخه ی غربی این عنوان باشیم.

پلتفرم های مقصد این بازی به صورت انحصاری کنسول نسل هفتم و هشتم سونی یعنی پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ می باشند.

قیمت نسخه ی پلی استیشن ۴ این بازی ۷۸۰۰ ین (۷۳ دلار) می باشد و با ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و قیمت نسخه ی پلی استیشن ۳ برابر ۶۸۰۰ ین (۶۰ دلار) می باشد و با ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

نظر شما در مورد این بازی و تریلر چیست؟ ایا با این سری اشنایی دارید؟ ایا نسخه ای از این سری را انجام داده اید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دانلود تریلر با کیفیت معمولی

 

دانلود تریلر با کیفیت HD

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +