نارسیس رایانه

روز تاریخی؛ Golden Axe

به روز تاریخی خوش آمدید. جایی که ما تمام سعی مان بر این است که درجه ی نوستالژی شما را به انتها رسانده و حتی در مواقعی اشک برروی گونه هایتان جاری کنیم.

۲۵ سال پیش در چنین روزی شرکت سگا که در آن زمان برای خودش حکمرانی و اسم و رسمی در بازار بازی های ویدیویی داشت و با کنسول پر طرفدار خود یعنی SEGA یکه تازی میکرد بازی خاطره انگیز  Golden Axe را برای کنسول SEGA Genesis منتشر کرد. این بازی یک نقش آفرینی دو بعدی بود که سه قهرمان محبوب داشت. در واقع شما میتوانستید که یکی از این سه شخصیت را انتخاب و با آن پیشروی کنید. هر کدام از این سه شخصیت هم قدرت ها و فن های خاص خود را داشتند. شخصیت اول بازی یک جنگجوی انسان بود که قدرت های جادویی زیادی نداشت اما خیلی قوی بود. شخصیت دوم یک زن جادوگر بود که قدرت هایی نظیر سپر جادویی و شمشیر جاذویی داشت. شخصیت سوم هم یک dwarf بود که با وجود کوتوله بودنش بسیر با تجربه و قوی بود. محبوب ترین قدرت هایش هم باریدن سنگ از آسمان بود.

چه خاطراتی با Golden Axe دارید؟ آیا در زمان عرضه ی این بازی به دنیا آمده بودید یا اینکه گیمری کهنه کار هستید و خاطرات بی پایانتان را یا این بازی مرور میکنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

This Day in Gaming History: Golden Axe

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +