نارسیس رایانه

انتشار بسته الحاقی Mystery of Mooil Rig بازی Sunset Overdrive

عنوان Sunset Overdrive انحصاری پلتفرم XBOX ONE بوده که در ۲۸ اکتبر امسال از سوی مایکروسافت منتشر شد و توانست نمراتی خوبی نیز نصیب خود کند. در ماه اخیر بود که مایکروسافت از نخستین بسته الحاقی این بازی به نام Mystery of Mooil Rig رونمایی کرد.

http://assets.vg247.com/current//2014/12/SO_mooil_big.jpg

این بسته الحاقی دارای گیم پلی اضافی،مراحل داستانی جدید، مراحل جانبی جدید، دو اسلحه جدید،یک تله جدید و غیره است.  Mystery of Mooil Rig موجب می شود بازیکنان به مناطق ساحلی دنیای بازی دسترسی پیدا کنند و با افرودن سکوهای نفتی در مناطق دریایی بازیکنان قابلیت جابجایی با سیستم انتقال آبی که توانایی حرکت در آب را می دهد به این سکوها نقل مکان کنند و در محیطی جدید به مبارزه بپردازند.

http://assets.vg247.com/current//2014/12/SO_Mooil_Bryllcream_Mech.jpg

این بسته برای صاحبان سیزن پس رایگان و برای افراد دیگر ۱۰ دلار آب میخورد. بازی در شهر Sunset City و سال ۲۰۲۷ جریان دارد. در این زمان شرکتی به نام FizzCo به تسلط شهر میپردازد. مدیرعامل شرکت شخصی به نام Fizzle است که تصمیم به ساخت نوشیدنی انرژی زایی به نام Overcharge Delirium XT میگیرد. هرکسی این نوشیدنی را می نوشید تبدیل به هیولا می شد. از طرفی شخصیت اصلی بازی به نام John از کارمندان شرکت FizzCo بوده و مشاهده عمل بد شرکت آن ترک کرده و تصمیم به نابودیش می گیرد. شما می توانید تصاویر بسته الحاقی جدید را در ادامه مشاهده نمایید:

http://assets.vg247.com/current//2014/12/SO_Mooil_cinematic.jpg

http://assets.vg247.com/current//2014/12/SO_Mooil_Feel_The_Burn.jpg

http://assets.vg247.com/current//2014/12/SO_Mooil_Rig.jpg

http://assets.vg247.com/current//2014/12/SO_Mooil_waterfied_OD.jpg

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. MR Engineer گفت:

    خیلی دلم می خواد این بازی رو بر روی ایکس باکس وان تجربه کنم ولی حیف به دلیل مسائل مالی نمی تونم

  2. Farzan.Crash007 گفت:

    اگه در آینده XBOX ONE بگیرم حتما این بازی رو هم همراهش میگیرم.

  3. سعید آقابابایی گفت:

    ما که بالاخره نفهمیدیم این خوبه یا بد.یه سری عاشقشن یه سری میگن مسخره اس ولی خب از تریلرها اینجوری به نظر میرسه که خوبه.