نارسیس رایانه

Resident Evil HD قابلیت cross-buy را بین ps3 و ps4 ساپورت میکند ولی فقط برای نسخه های پیش خرید شده……

 

کسانی که امیدوار بودند تا بازی resident evil HD از قابلیت cross -buy بین دو کنسول پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ پشتیبانی کند اکنون می توانند خوشحال باشند زیرا همین گونه خواهد بود. به جز این که…………..

قابلیت cross-buy تنها برای کسانی موجود می باشد که بازی را پیش خرید کرده باشند و به کسانی که بازی را بعد از انتشار خریداری کنند تعلق نمیگیرد پس اگر هر دو کنسول را دارید بشتابید و بازی را پیش خرید کنید.

اگر با قابلیت cross -buy اشنا نیستید لازم است ذکر کنم که این قابلیت معمولا در مورد بازی های دیجیتال و فقط برای کنسولهای سونی وجود دارد و بدین گونه است که وقتی شما یک نسخه از بازی را برای یک کنسول سونی میخرید نسخه های رایگان از ان بازی را برای سایر کنسولهای سونی که بازی روی انها نیز عرضه شده است دریافت میکنید.

معمولا بازیهایی که از این قابلیت پشتیبانی میکنند هیچ گاه شرطی برای ان نگذاشته اند ولی کپکام این بار این قابلیت را به روش خود تغییر داده است و ان را برای کسانی قرار داده است که بازی را پیش خرید کنند.

صفحه ی رسمی فروش بازی همچنین اعلام کرده است که قابلیت cross -buy از طریق پیش خرید , یک تم پلی استیشن ۳ را نیز به همراه خواهد داشت.

این بازی که نسخه ی بازسازی شده ی بازی کنسول GameCube می باشد از رزولوشن ۱۰۸۰ پشتیبانی خواهد کرد و بسیاری بهبودهای دیگر را نیز با خود به همراه دارد.

resident evil HD در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۵ برای پلتفرمهای پی سی, پلی استیشن ۳, پلی استیشن ۴, ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر خواهد شد.البته این تاریخ برای کشور ما صدق نمیکند زیرا ما تاکنون چند بار این بازی را تمام هم کرده ایم!!!!!!!

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا شما از علاقمندان این سری محبوب هستید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. Farzan.Crash007 گفت:

  بی صبرنانه منتظرشم.خدا کنه بشه با آلبرت وسکر بازی کرد.

 2. سعید آقابابایی گفت:

  خیلی بازی خوبیه فرزان جون.
  داداش چشم صفحه ی اصلی به اولین نظر شما روشن شد.

 3. ابراهیم 0021 گفت:

  این شاهکار میبینم یاد دوران تکرار نشدنی میفتم.

 4. اشکان عالیخانی گفت:

  من که میگیرمش
  این شاهکارو ۱۰۰ بار هم بازی کنی کمه.

 5. MR Engineer گفت:

  هی یادش بخیر
  چه دورانی داشتم با این بازی