نارسیس رایانه

کونامی تاریخ انتشار شایعه وار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را دروغ دانست

به تازگی یکی از نمایندگان شرکت کونامی تایید کرد بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در ماه فوریه منتشر نمی شود. برخی از خرده فروشان از جمله Microsoft Store تاریخ انتشار را نامعلوم ذکر کردند و فروشگاه های SmartGameShopper و Rakuten نیز نیمه اول ۲۰۱۵ را نشانه رفتند. کاربر ToraShiro سایت neogaf که سخنگوی کونامی است درباره شایعات انتشاریافته بیان کرد:

وقتی امروز صبح بیدار شدم نمی خواستم رویای مردم را خراب کنم. اما من باید انجام وظیفه کنم و باید ساده به طرفداران بگویم. ای کاش تاریخ شایعه تاریخ دقیق بود اما من در اینجا حضور دارم. من امیدوارم مردم متوجه باشند زمانی که خرده فروشی تاریخی درج می کند باید به تایید ناشر برسد.

باتوجه به توییتهای آقای هیدئو کوجیما انتظار می رود بزودی تاریخ انتشار بازی مشخص گردد. در اخبار هفته گذشته آقای Kotaro Oki کارگردان Metal Gear Online اعلام کرد این بخش همزمان با انتشار بازی در دسترس قرار می گیرد. همچنین وی ویژگی های جدیدی از این بخش را نیز آشکار کرد.

عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain با موتورگرافیکی فاکس انجین برای PC,PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX 360 در دست ساخت است.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. Farzan.Crash007 گفت:

    ایشااله بازیش هر چه زودتر بیاد.