نارسیس رایانه

سازنده Skylanders برروی یک عنوان نقش آفرینی مشغول به کار است

 

استودیو n-Space از سازندگان برخی عناوین فرنچایز Skylanders برای کنسول ۳DS که از جمله می توان به بازیهای Skylanders: Giants و Skylanders: Swap Force اشاره کرد بوده است.

در حال حاضر به نظر می رسد استودیو n-Space برروی یک بازی نقش آفرینی برای PC,PS4,XBOX ONE فعالیت می کند. این موضوع از لیست فرصت شغلی که این استودیو برای استخدام یک انیماتور ۳D کارکتر منتشر کرد کشف شد. استودیو n-Space در لیست نوشته است :

این فرد همکاری نزدیکی با کارگردان هنری بازی و طراحان جهت ایجاد یک تجربه گیم پلی شگفت انگیز نقش آفرینی با کیفیت بالا برای PC,PS4,XBOX ONE خواهد داشت.

حتی جالب اینجاست که این انیماتور باید تخصصی در متحرک سازی تمام اشکال زندگی را نیز داشته باشد. همچنین باید به متحرک سازی موجودات چهارپا و پرندگان بپردازد. پس اینطور که مشخص است بازی یک عنوان فانتزی شبیه به Skylanders بوده و برخلافش نیست. اینکه چه بازی در دست ساخت این تیم است مشخص نیست و تصورش کمی مشکل است.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. سعید آقابابایی گفت:

    شایان عزیز خسته نباشی. داداش واسه عکس بازی توی گوگل image search روبزن برات کلی عکس میاره. یکی دوتاش رو مستقیم کپی کن اینجا تا هم حجم نگیره هم خبرت خشک و خالی نباشه.واسه این خبرت عکس گذاشتم. راستی ممنون که اطلاعات بازی رو پر میکنی و تاریخ و…. رو میذاری واسه خبرات.