نارسیس رایانه

با پیش خرید The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D از GAME یک Majora’s Mask 3D paperweight هدیه بگیرید

 

حتما اطلاع دارید که سری بازی The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D اگر نگوییم محبوب ترین , قطعا یکی از محبوبترین سری های بازی های رایانه ای در دنیاست و همینطور در زمره ی پر فروش ترین ها نیز قرار دارد و بسیاری عقیده دارند نینتندو با زلدا و ماریو خود را سر پا نگه داشته است و انصافا همین دو فرنچایز برای این شرکت کافی هستند.

جدید ترین نسخه ی این بازی که توسط نینتندو در دست ساخت می باشد عنوان The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D نام دارد که توسط فروشگاههای مختلف در سراسر دنیا قابل پیش خرید می باشد.

فروشگاه GAME در شعبه بریتانیای خود یک پیشنهاد ویژه برای طرفداران و پیش خرید کنندگان عنوان فوق محبوب The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D در نظر گرفته است.

این فروشگاه اعلام کرد کسانی که نسخه ی standard edition این بازی را از این فروشگاه پیش خرید کنند یک Majora’s Mask 3D paperweight نیز به همراه بازی هدیه خواهند گرفت.

به نظر می رسد در سراسر بریتانیا GAME تنها فروشگاهی باشد که در ازای پیش خرید نسخه ی معمولی بازی این هدیه را به شما خواهد داد.

شما تصویر این Majora’s Mask 3D paperweight را در انتهای مطلب مشاهده می نمایید.

بازی The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D در نیمه ی نخست سال ۲۰۱۵ توسط سازنده و ناشر خود یعنی نینتندو در سراسر دنیا منتشر خواهد گردید.

پلتفرم مقصد این بازی کنسول دستی ۳ بعدی نینتندو یعنی ۳DS می باشد.

نظر شما در مورد این بازی و این پیشنهاد چیست؟ ایا شما از طرفداران زلدا هستید؟ ایا از دارندگان کنسولهای نینتندو هستید؟

نظرات خود را با ما در این مورد در میان بگذارید.

 

majora's mask 3d game pre-order

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم 0021 گفت:

    مزایا خوبیه برای پیش خرید. کلا بازی شاهکاریه.

  2. سعید آقابابایی گفت:

    زلدا واقعا بازی عجیبیه.