نارسیس رایانه

Resident Evil HD دارای قابلیت Cross-Buy بین PS3 و PS4 خواهد بود

درود

آن دسته از کسانی که امید داشتند Resident Evil HD قابلیت Cross-Buy بین PS3 و PS4 را دارا می باشد , شگفت زده خواهند شد ! زیرا این قابلیت در دسترس خواهد بود اما تنها برای آن هایی که بازی را پیش خرید کنند .

Click this bar to view the original image of 600x336px.

Cross-Buy معمولا برای کسانی در دسترس است که بازی را به صورت دیجیتالی برای کنسول PlayStation خود خرید کنند . این قابلیت (Cross-Buy) به شما اجازه می دهد تا یک کپی دیجیتالی رایگان از بازی را بر روی تمامی پلتفرم های PlayStation (کنسول هایی که بازی برایشان ریلیز شود) داشته باشید و این در صورتی قابل استفاده است که شما تنها یکی از نسخه های دیجیتالی بازی را خرید کرده باشید (نسخه دیجیتالی PS3) .
معمولا بازی هایی که از این قابلیت بهرمند هستند , رایگان بوده و تنها محدود به نسخه پیش خرید نمی باشند , اما کپکام قابلیت Cross-Buy را محدود به نسخه های پیش خرید قرار داده است . پیج و صفحه رسمی فروشگاه بازی این نکته را ذکر کرده که نسخه های پیش خرید همراه با یک جایزه در دسترس هستند و آن هم یک Theme برای PS3 می باشد .
Resident Evil HD نسخه ریمستر شده Resident Evil کنسول GameCube می باشد (عنوان بازسازی شده از اولین سری Resident Evil) . بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد و از برخی ویژگی ها و المان های گرافیک تکنیکی و فنی ارتقاء یافته است .
این عنوان در ماه ژانویه سال ۲۰۱۵ برای PC و کنسول های PS4 و PS3 و Xbox One و Xbox 360 ریلیز خواهد شد .

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +