نارسیس رایانه

Star Wars: Battlefront از سرویس Battlelog پشتیبانی می کند

بازی Star Wars: Battlefront را می‌ توان یکی از بازی‌‌ های مورد انتظار در سال ۲۰۱۵ دانست. این نسخه از بازی می‌ تواند دوباره این سری‌ بازی کلاسیک را احیا و جان تازه ای به آن ببخشد. شرکت EA اعلام کرد که بازی در زمان لانچ در سال بعد از سرویس Battlelog پشتیبانی خواهد کرد. جهت خواندن کامل این خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

استودیو ارائه دهنده سرویس Battlelog  یعنی آپرایز در سایت رسمی خود از بازی Star Wars: Battlefront به عنوان یکی از پروژه‌ هایی که در حال کار بر روی آن است نام برده . در این صفحه برای هر دو بازی Battlefield: Hardline و Star Wars: Battlefront از برچسب «به زودی» استفاده کرده است. و این نشان دهنده ی این است که این بازی در سال آینده در زمان لانچ خود از سرویس‌ Battlelog پشتیبانی می کند.  در این صورت احتمال زیادی وجود دارد که اپلیکشن‌ های اندروید و iOS برای این بازی در نظر گرفته شود. دارندگان PC هم می‌توانند از طریق مرورگر‌های اینترنتی خود بازی را اجرا و به سرورهای بخش چندنفره ی آن متصل شوند.

با توجه به این که اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده، ولی این خبر به طرفدارن این سری از بازی کمک می‌کند تا متوجه شوند چه انتظاراتی از بازی Star Wars: Battlefront دارند.

بازی Star Wars: Battlefront در سال ۲۰۱۵ برای PC , PS4 , XBOX ONE منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +