نارسیس رایانه

با ظاهر جدید Kung Lao در Mortal Kombat X همراه باشید

 

اگر با سری بازی های محبوب مورتال کمبت و شخصیت های ان از قدیم اشنایی داشته باشید قطعا با شخصیت محبوب kung kao اشنا هستید که از برترین مبارزان این سری محسوب می شود و جزو مبارزان معبد شائولین محسوب می شود که همواره رابطه ی بسیار نزدیکی با لیو کانگ و lord raiden داشته است.مهمترین ویژگی او نیز کلاه معروفش با لبه های تیغه دار است که با ان حرکات و فینیشینگ های بسیار خشنی مانند قطع کردن سر رقیب با پرتاب کلاه را انجام می دهد.

این شخصیت تاکنون به طور رسمی برای عنوان جدید mortal kombat x معرفی نشده است ولی بسیار بعید است که او در این بازی حضور نداشته باشد.به تازگی نیز تصاویر اسکن شده ای از این شخصیت از یک مجله به نام “Pelaaja”  در اینترنت منتشر شده است که شخصیت Kung Lao را نشان می دهد. با توجه به این تصاویر، Kung Lao در Mortal Kombat X دارای سن بالاتری نسبت به قبل است و همچنین لباسی که بر تن دارد نیز تغییر کرده است.

شما می توانید این تصاویر جدید از شخصیت کانگ لائو را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

در توضیحات این تصاویر ذکر شده است که کانگ لائو نیز مانند سایر مبارزان در این بازی دارای سه سبک مبارزه ای مختلف است که برای این شخصیت  Tempest ،Buzz Saw و Hat Trick نام دارند. در سبک tempest بیشتر شامل حرکات چرخشی می باشد و همچنین می توانید کلاه خود را در اطرافتان به پرواز در اورید تا مانند یک سپر برایتان عمل کنید. در سبک buzz saw بیشتر تمرکز روی حملات پرتابی کلاه و حالت هجومی تر ان می باشد . سبک hat trick نیز که مانند نامش بسیار جالب است می توانید کلاه خود را پرتاب کرده و هرگاه که اراده کردید ان را به سمت خود بازگردانید و با ان فنون و کمبوهای مختلفی را اجرا نمایید.

عنوان مورد انتظار mortal kombat x در تاریخ ۱۴ اپریل ۲۰۱۵ مصادف با ۲۴ فروردین ۹۴ برای پلتفرم های پی سی , پلی استیشن ۴ , ایکس باکس وان , پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر خواهد شد.

در انتها نیز یا اور می شویم که طلاعاتی که در مورد کانگ لائو ذکر شد جنبه ی رسمی ندارند و از سوی استدیو سازنده منتشر نشده اند ولی بعید به نظر می رسد که بیراه باشند.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا از علاقمندان شخصیت کانگ لائو هستید یا خیر؟ ایا به این سبک علاقمند هستید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. ابراهیم فضلی گفت:

  نمیدونم دقیقا NetherRealm چه فکری کرده،از نخستین شخصیت ها Kung Lao بهراه Liu Kang
  تازه تو این زمان محدود تموم شده.الان باید شخصیت های فرعی به بازی اضافه میکرد.اینم هست چند سبک شدن مبارزا.ولی امیدورارم همونجور که بهش اعتماد دارم.شاهکار سبک در بیاره.
  سعید جان ممنونم.

 2. اشکان عالیخانی گفت:

  امسال رقابت قشنگی بین street fighter5، Tekken و همین Mortal Kombat 10 برقراره.
  من به شخصه طرفدار street fihter و mortal kombat هستم

 3. سعید آقابابایی گفت:

  اشکان و ابراهیم عزیز درست میگین هر دو. به نظر من برنده ی این رقابت مورتال کمبته به خاطر تنوع سبک های مبارزهاش و فینیشینگ های هاردکورش.

 4. ابراهیم فضلی گفت:

  درسته همینه سعید جان،صاحب سبک خودش برندست!

 5. علیرضا رضاپور گفت:

  من که زیاد از این ظاهرش خوشم نیومد

 6. مسعود گفت:

  liu king و kung lao که توی نسخه MKKE مردن حالا تو این نسخه دوباره زنده شدن؟

  • سعید آقابابایی گفت:

   داداش خیلی از شخصیت ها مثل سونیا و لیوکانگ و… تا حالا مردن ولی توسط اون خدائه (اسمش یادم نیست)دوباره زنده شدن و اون تحت کنترل گرفتشون و بعدش اون خدا رو شکست دادن و خودشون از کنترل اون در اوردن.