نارسیس رایانه

با ویدئویی زیبا از ۱۵ عنوان انحصاری پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۵ همراه باشید

PS4Anniversary-6

 

سال ۲۰۱۵ نیز از راه رسید و در این سال بازار رقابت کنسول های نسل هشتمی از سال ۲۰۱۴ داغ تر به نظر می رسد.سونی تلاش میکند که جایگاه اول بدون چون و چرای خود را در سال ۲۰۱۴ که با ماهها صدرنشینی پلی استیشن ۴ همراه بود را همچنان در سال ۲۰۱۵ نیز حفظ کند و از طرفی مایکروسافت هم شرکت قدرتمندی است و بیکار نخواهد نشست تا برتری امسال سونی را نیز نظاره کند و با معرفی و انتشار بازی های خوب و امکانات عالی سعی میکند تا رقابت تنگاتنگ خود با سونی را در سال جدید حفظ نماید.

بدون شک یکی از مهمترین فاکتورهایی که در سال جدید موفقیت این کنسول ها را رقم خواهند زد بازی های انحصاری این کنسول ها می باشد که باید دید کدام یک بازی های برتر و با کیفیت تر و زیباتری را عرضه خواهد کرد.به تازگی و همان گونه که در اخبار قبلی به اطلاعتان رساندیم مایکل پچر از تحلیلگران صنعت بازی در مورد سال ۲۰۱۵ و رقابت این دو کنسول اعلام کرده است که این سال هم با موفقیت بیشتر سونی و کنسول پلی استیشن ۴ به مانند سال ۲۰۱۴ همراه خواهد بود و اعتقاد دارد که کنسول پلی استیشن ۴ به واسطه ی بازی های انحصاری برتری که نسبت به ایکس باکس وان دارد در سال ۲۰۱۵ نیز از این کنسول پیشی خواهد گرفت.

اکنون سونی یک ویدئوی زیبا از ۱۵ عنوان انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ که در سال ۲۰۱۵ عرضه خواهند شد منتشر کرده است که در ان شاهد غولهایی همچون انچارتد ۴ و bloodborne و the order و no man’s sky هستیم.شما میتوانید این ویدئو را با کیفیت بالا و لینک مستقیم در انتهای مطلب دانلود و مشاهده نمایید.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که کدام یکی از این دو شرکت با کنسول نسل هشتمی خود و بازی های انحصاریشان از دیگری پیشی خواهد گرفت و این سال را به نفع خود رقم خواهد زد. نظر شما در مورد این سال چیست؟ به عقیده ی شما بازیهای انحصاری کدام کنسول برتر است؟ برنده ی امسال این رقابت را کدام شرکت میدانید؟نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

دانلود ویدئو با کیفیت HD و لینک مستقیم

 

BB_KyeArt_A_257295_14023645371-670x401

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم فضلی گفت:

    مرسی سعید جان،منتظر همشون هستم.تریلر زیبایی بود.

  2. سعید آقابابایی گفت:

    اره داداش خیلی بازیای خوبی هستن همشون. no man’s sky یه پدیده ی عجیب و غریب توی دنیای بازیهاست.