نارسیس رایانه

نام night cry برای پروژه ی The Clock Tower spiritual successor انتخاب شد

Night Cry

 

اگر از گیمرهای قدیمی و به خصوص از علاقمندان سبک بازیهای ترسناک باشید قطعا نام سری clock tower را تاکنون شنیده اید و در نسل های قبلی این بازی سراسر هیجان و ترس و استرس را تجربه کرده اید.چندی پیش بود که خبر از ساخت پروژه ای جدید از این سری مطرح شد و اکنون نام این نسخه ی جدید نیز مشخص گردیده است.

سازنده ی بازی The Clock Tower spiritual successor که تا پیش از این با نام  Project Scissors شناخته می شد اعلام کرد که برای این عنوان نام night cry را انتخاب کرده اند.

این بازی توسط استدیو nude maker و به کارگردانی Hifumi Kouno که ساخت دو نسخه ی اولیه ی بازی محبوب و ترسناک clock tower را به عهده داشت در حال ساخت می باشد.

اتفاقات این نسخه بر روی عرشه ی یک کشتی رخ می دهند که در ان قتلهایی بسیار خشونت امیز و اتفاقات مرموز و عجیبی در حال رخ دادن هستند.شما به عنوان بازیباز باید به دنبال کشف این باشید که چه کسی مسئول این قتلها و اتفاقات می باشد و از طرفی دیگر نیز جان خود و سایر مردم کشتی را نیز حفظ نمایید.

یک تیزر ۳۰ ثانیه ای نیز از این عنوان منتشر شده است که توسط اقای Takashi Shimizu که سابقه ی کارگردانی سری زیبا و خوفناک the grudge را بر عهده داشته است ساخته و کارگردانی شده است.این تیزر را به زودی برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

لازم به ذکر است این نسخه ی بازی برای پلتفرم های ios , android و پلی استیشن ویتا در نظر گرفته شده است و تاریخ انتشار مشخصی نیز هنوز برای ان اعلام نشده است.

در پایان نیز تصاویری از نسخه های قبلی این سری را برای شما در نظر گفته ایم که برای گیمرهای قدیمی تر نوستالژی های زیادی را با خود به همراه دارد.روزهایی که کپکام بدون شک ارباب سبک وحشت محسوب می شد……..

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا نسخه های قبلی این بازی را انجام داده اید؟ ایا این سری را می شناسید یا خیر؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم فضلی گفت:

    واه.از بهترین های سری این سبک.مرسی سعید جان عالی یادآور بود.

  2. ubilove گفت:

    باید برم یه psvita هم بخرم.

  3. سعید آقابابایی گفت:

    این سری کلاک تاور واقعا عالی و استرس زا بود.