نارسیس رایانه

به نظر می رسد Resident Evil Zero HD remaster نیز در راه است………

 

کپکام که دیده است با شماره های جدید سری رزیدنت اویل دیگر نمیتواند گیمرها را بترساند گویا در صدد بازسازی تمام شماره های قدیمی این بازی بر امده است.پس از resident evil HD remaster که تا مدتی دیگر منتشر خواهد شد گویا نسخه ی بازسازی شده ی resident evil zero نیز در راه خواهد بود.ما که بدمان نمی اید .شما چطور؟!!!

کپکام خواسته یا ناخواسته در راستای معرفی تم جدید بازی resident evil hd remaster خبر از وجود نسخه ی Resident Evil Zero HD remaster را نیز به ما داده است و البته باید دید که این موضوع تا چه حد صحت خواهد داشت.

 به تازگی در وبسایت رسمی بازی resident evil hd remaster اپدیتی انجام شد که در ان تم این بازی که برای پیش خریدکنندگان نسخه ی پلی استیشن ۴ در ژاپن در اختیار انها قرار خواهد گرفت را نمایش میدهد.اما نکته اینجاست که کاربران ریز بینی وجود دارند که کوچکترین جزییات را نیز کشفمیکنند چه برسد به این که زیاد هم کوچک نیست!!! در تصویر این تم و در کنار عکس این بازی در منوی پلی استیشن ۴ و ردیف بازیهای پلی استیشن ایکون بازی resident evil zero نیز به چشم میخورد که می تواند تاییدی بر ساخت نسخه ی بازسازی شده ی این بازی باشد که تاکنون هیچ خبری از ان منتشر نشده است و چنین عنوانی در پلی استیشن ۴ وجود نداشته است.این تصویر را در انتهای مطلب شما عزیزان می توانیدمشاهده نمایید.

به هر جال این تنها یک حدس و گمانه زنی می باشد و تا تایید رسمی این بازی توسط کپکام نمی توان به قطعیت در این مورد سخن گفت.البته می توان امیدوار بود که این نسخه وجود داشته باشد و باز هم حس نوستالزی ما را بیشتر و بیشتر تحریک کند.

لازم به ذکر است بازی  resident evil hd remaster در تاریخ ۲۰ ژانویه ی ۲۰۱۵ برای پلتفرم های پی سی, پلی استیشن ۴, پلی استیشن ۳ , ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر خواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا گمان میکنید که این نسخه وجود داشته باشد یا ان را تنها یک شوخی می دانید؟ ایا نسخه ی اصلی زیرو را بازی کرده اید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. ابراهیم فضلی گفت:

  کار خیلی خوبیه کپکام داره میکنه،برای ما طرفدارا این سری عالیه.

 2. سعید آقابابایی گفت:

  اره خیلی جذابه. مخصوصا نسخه ی سوم رو اگه بسازه دوباره.من دیوونه ی نسخه ی سوم هستم.

  • ابراهیم فضلی گفت:

   منم دقیقا مثل خودتم داداش،کشته مرده ۳ و نمسیس هستم.اصلا آخرت بازی بود با اون موسیقی ها و اون استرس و ترس از غافلگیر شدن از نمسیس.ایشالا که میشه کپکام امیدورار کننده تر کرد با این نسخه.