نارسیس رایانه

سیستم مورد نیاز life is strange مشخص شد / خیالتان راحت……

 

یکی از عناوین زیبای سبک ماجرایی که از زمان معرفی و نمایش های اولیه ی خود مورد توجه علاقمندان این سبک قرار گرفته است و امید زیادی به ان بسته اند بازی زیبای life is strange می باشد که زمان زیادی تا انتشار ان باقی نماینده است و سازنده ی بازی امروز مشخصات سیستم پی سی مورد نیاز این بازی را اعلام کرد و با توجه به سبک بازی و تصاویری که تاکنون از ان دیده ایم می شد حدس زد که سیستم خیلی قدرتمندی لازم نداشته باشد.البته این تنها بعد فنی موضوع است و بازی در بعد گرافیک هنری حرف های زیادی برای گفتن دارد و از طراحی های زیبایی برخوردار است.

این بازی توسط استدیو  DONTNOD Entertainment در حال ساخت می باشد که سابقه ی ساخت عنوان remember me را در کارنامه دارد.عنوانی که انصافا بازی ضعیفی نبود و نکاتی منحصر به فرد و زیبا داشت ولی با بازخوزدهای خیلی جالبی روبرو نشد و می توان گفت به حق واقعی خود نرسید زیرا عنوان پر پتانسیل و جذابی بود که با مکانیزم ورود به خاطرات افراد تجربه ی جالبی را لااقل برای من رقم زد.بگذریم……

عنوان life is strange  که یک بازی کاملا داستان محور در سبک ماجرایی می باشد در ۵ اپیزود منتشر خواهد شد و داستان دختری به نام Max Caulfield را روایت میکند که با یکی از دوستانش در صدد پیدا کردن همکلاسی گمشده ی خود هستند و در این راه او متوجه یک توانایی خارق العاده در خود می شود و ان توانایی به عقب بردن زمان است که این موضوع احتمالا مکانیک اصلی بازی و معماها را تشکیل خواهد داد.انتخاب های شما نقش مهمی در پیشبرد روند بازی خواهند داشت و در داستان بازی تاثیرگذار هستند.

اپیزود اول این بازی در تاریخ ۳۰ ژانویه ی ۲۰۱۵ برابر با ۱۰ بهمن ۹۳ منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار سایر اپیزودهای ان به طور مشخصی اعلام نشده است.

لازم به ذکر است پلتفرم های مقصد این بازی شامل پی سی , پلی استیشن ۳, پلی استیشن ۴, ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ می باشند.

در ادامه می توانید سیستم مورد نیاز اعلام شده برای این عنوان زیبا را مشاهده نمایید:

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista
Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM not recommended for Intel HD Graphics cards
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:
OS: Windows 7
Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

 

نظر شما در مورد این بازی و سیستم مورد نیاز ان چیست؟ ایا با این بازی اشنایی دارید؟ ایا از علاقمندان سبک ماجرایی هستید یا خیر؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. اشکان عالیخانی گفت:

    از نمایش گیم پلی اش معلوم بود سیستم خوبی نمی خواد.
    فکر کنم از این بازی های خاص باشه. بازی قبلی این استودیو که بازی بدی نبود ببینیم این چی میشه.