نارسیس رایانه

مایکروسافت می خواهد سطح امنیتی ایکس باکس وان را بهبود ببخشد

microsoft-e3-rumors1-628x353

در حالی که هنوز کنسول ایکس باکس وان به طور کامل هک نشده اما در تعطیلات سال نو مورد حملات DDOS بسیاری قرار گرفت که برای بیشتر گیمرهای این کنسول مشکلاتی را به وجود آورد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد. مایکروسافت این حملات و مشکلات را جدی گرفته است و آگهی استخدام برای چند مهندس نرم افزار منتشر کرده است. شما می توانید متن آگهی را در ادامه مطلب مطالعه نمایید.

آیا شما علاقه ای به دستگاه های امنیتی دارید؟ از بازی کردن با ایکس باکس خود لذت می برید؟ آیا می خواهید برای ساخت یک دستگاه امنیتی پیشرفته که هک کردن آن کابوسی برای ماهرترین هکرها باشد و در عین حال برای مشتریان لذت بخش؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه از یک بازی یا برنامه ایکس باکس محافظت کنید یا مانع تقلب بازیکنان در بخش مولتی پلیر شوید؟ اگر مایل هستید مایکروسافت این فرصت شغلی را می تواند در اختیار شما بگذارد.

ما به دنبال کسی هستیم که با استعداد و خلاق باشد تا به ما در بالا بردن سطح امنیتی ایکس باکس کمک کند. ما قصد داریم که ایکس باکس امن ترین و مطمئن ترین پلتفرم برای مشتریان باشد. این تیم وظیف ی امنیت کلی ایکس باکس که شامل نرم افزار و سخت افزار می باشد را بر عهده دارد. این تیم به کمک شما ویژگی های امنیتی پلتفرم ایکس باکس و سطح کیفی آن را ارتقا خواهد داد. ما به دنبال افراد با استعدادی هستیم که تجربه کار با نرم افزارهای امنیتی را داشته باشند. اگر از رو به رو شدن با مشکلات برنامه نویسی لذت می برید این شغل مناسب شماست.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. Farzan.Crash007 گفت:

    هرکاری هم بکنه نمیتونه جلوی هکرهای عزیز رو بگیره.

  2. سعید آقابابایی گفت:

    امیدوارم که دیگه هک نشه کنسولا.باور کنید خودم هم دل خوشی از حرفم ندارم و خیلی سخت بود برام با این که پلی استینش ۴ کنارمه فارکرای ۴ و دراگون ایج رو با ۳ تموم کنم ولی بالاخره کی میخوایم مثل دنیا بشیم.کی باید کپی رایت توی این خراب شده هم بیاد؟ بالاخره یه روز باید اینجوری بشه.بذارین الان بشه تا بگیم توی زمان ما یه اتفاق مثبت لعنتی توی این بهترین کشور دنیا!!!! افتاد.