نارسیس رایانه

شخصیت Lucky Chloe در Tekken 7 انحصاری منطقه ی اروپا و آسیا نخواهد بود+اطلاعاتی از شاهین.

  • PS4
  • اشکان عالیخانی
  • 186 بازدید
  • ۱ نظر

حدود یک ماه پیش بود که نامکو باندای شخصیت Lucky Chloe را برای بازی مورد انتظارش یعنی Tekken 7 معرفی کرد. پس از دیدن نوع پوشش او و اعلام تهیه کننده ی بازی یعنی آقای Katsushiro Harada معلوم شد که این شخصیت فقط برای منطقه های اروپا و آسیا قابل بازی است و به صورت انحصاری برای این قاره ها است. این مسئله همان طور باقی ماند تا الان که آقای هارادا اعلام کردند:

“خوشحال خوشحال باشید به خاطر اینکه IGN توییت مرا نصفه خوانده است. سایت های حاشیه ساز فقط آن چیزی که می خواهند را می بینند. بسیاری از اسپمر ها به ما حمله کردند و با حرف های ناشایست به ما بی احترامی کردند من هم گفتم که این چیزی بیش از یک جوک نیست و این شخصیت برای همه قابل تجربه می باشد. امیدوارم روزی بتوانید ما را درک کنید. ممنون”

اما به غیر از این ما اطلاعاتی را هم از شخصیت شاهین دریافت کردیم. در واقع شاهین یک اساسسین(قاتل) عربی است که نام او توسط یک دانش آموز در کشور های عربی انتخاب شده است. هارادا همچنین گفت که نوع لباس و پوشش شاهین توسط Illusrator NINNIN و جمعی از دانش آموزان عربی ساخته شده است. همچنین این شخصیت در روزنامه های غربی مانند Middle Eastern mainstream press مرد توجه قرار گرفته است.

 

Tekken 7 Producer Clarifies that Lucky Chloe’s Asia/Euro Exclusivity Was a Joke; More Details on Shaheen

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. سعید آقابابایی گفت:

    حالا نیست لامصب خیلی شخصیت خفنیه!!!! این اعلام استدیو موجی از شور و شوق جهانی رو بین گیمرها به راه انداخت و از الان نامزد خوشحال کننده ترین خبر گیمی در ۲۰۱۵ می باشد!!!!