نارسیس رایانه

۱۵۰۰ دلار ضرر یک بازیکن از حمله به او در EVE online !!!!!!

 

نمیدانم بعضی ها چه فکری میکنند که یک سری از کارها را انجام میدهند. اگر برایتان ماجرایی را تعریف کنم شما هم با من هم عقیده خواهید شد.البته شاید هم با ورود پول واقعی به بازیها این مشکلات به وجود می ایند و بحث درباره ی درست بودن این موضوع از ریشه خود نیاز به صحبتها و واکاوی های طولانی دارد. از طرفی وقتی چنین ضرر هایی را میبینیم دلمان به حال کاربران می سوزد و از طرفی هم  بازیسازانی که تنها راه در امدشان از بازی همین خریدها هستند را باید در نظر بگیریم.

یکی از بازیهای محبوب انلاین بدون شک بازی EVE online محسوب می شود که از سال ۲۰۰۳ تاکنون که انحصارا برای پی سی منتشر شد کاربران و طرفداران بسیار زیادی دارد و یک عنوان فضایی محسوب می شود.در این بازی ماده ای یا بهتر بگویم مایعی وجود دارد به نام PLEX که از حیاتی ترین و مهم ترین مواد بازی به شمار می رود و شما فقط با صرف هزینه های بالا می توانید ان را به دست اورید.البته بادزدیدن و پیدا کردن ان هم می توانید به ان دست یابید.

محموله ای که از ان صحبت میکنیم یک محموله ی ۱۵۰۰ دلاری (دلار واقعی!!) از این مایع است که متغلق به یک کاربر بسیار باهوش !!! به نام Ozuwara Ozuwara بوده است که بد نیست بدانید این محموله برای حدود یک ماه استفاده داخل بازی کافی است. ایشان با یکی از ضعیف ترین یا بهتر بگویم ضعیفترین سفینه ی داخل بازی که ibis نام دارد در حال حمل این محموله بوده و کاربری دیگر به نام Diorden به ان حمله کرده است و محموله را ندزدیه است بلکه کلا نابود کرده است و ۱۵۰۰ دلار پول بی زبان دود شده و به هوا رفته است.اخر حمل این محموله با این سفینه چه کاری است که این کاربر انجام داده است.برای چنین محموله ای باید یک سفینه ی بسیار قدرتمند و با سیستم دفاعی لازم را در نظر گرفت نه این سفینه که در حدی است که اگر مانند بدبخت ها هیچ سفینه ای نداشته باشید خود بازی یکی به شما هدیه میدهد تا بتوانید حرکت کنید!!!!! و همچنین کار دوست دیگرمان نیز واقعا عجیب بوده که به جای دزدیدن ان کلا ان را به فنا داده است. واقعا که چه کسانی پیدا می شوند.نه ؟

نظرتان در مورد این موضوع چیست؟ ایا ورود پول واقعی به بازیها درست است یاغلط؟ تا به حال چنین کاری انجام داده اید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +