نارسیس رایانه

مبارز جدیدی با نام omen برای killer instinct معرفی شد / طالع نحس…….

 

عنوان مبارزه ای killer instinct قرار است که یک مبارز جدید دریافت نماید و نام این مبارز omen می باشد که روح خشم , ویرانی و سایه می باشد.

کسانی که با این سری بازی اشنا هستند احتمالا این مبارز را به خاطر می اورند به عنوان روحی که یکی از شخصیت های بازی به نام jago را تبدیل به فرم Shadow Jago می کرد که شکلی تاریک و بر افروخته از این راهب می باشد.

به گفته ی استدیو سازنده ی این بازی یعنی  Iron Galaxy این روح اکنون توانسته است انقدر انرژی به دست بیاورد که برای خود یک شکل فیزیکی مجزا داشته باشد.

می پرسید این فرم فیزیکی چه شکلی است؟ مانند سایر مبارز های این سری این شخصیت نیز در اولین معرفی شکل کامل خود را به ما نشان نداده است و تنها تصویری که از او در دست است یک بال خفاش مانند و یک دست با پنجه های دارای انرژی می باشد که در انتهای تصویر مشاهده میکنید.

همچنین اعلام شده است که این شخصیت یک شخصیت bonus یا جایزه محسوب می شود به این معنی که به طور جداگانه فروخته نمیشود و دارای بخش داستانی مخصوص خود نیز نمی باشد.

کسانی که دی ال سی Combo Breaker فصل دوم بازی را و یا نسخه ی Ultra Edition فصل دوم را خریداری کرده اند در اواخر این ماه شخصیت omen را دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است که این عنوان از عناوین انحصاری ایکس باکس وان به شمار می رود که البته نسخه ی اولیه ان در سال ۱۹۹۴ , ۱۹۹۵ برای پلتفرم های Arcade, SNES, Game Boy منتشر شده است و سری جدید ان برای ایکس باکس وان سال ۲۰۱۳ ب فصل اول اغاز شده است و فصل دوم نیز سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

نظر شما در مورد این شخصیت و این بازی چیست؟ ایا این بازی را انجام داده اید؟

نظرات خود را با ما در این مورد در میان بگذارید.

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +