نارسیس رایانه

call of duty advanced warfare , fifa 15 و GTA V برترین بازی های چارت فروش ۲۰۱۴ در بریتانیا…….

 

عنوان محبوب الکترونیک ارتز یعنی فیفا ۱۵ توانسته است با فروش ۲.۶۶ میلیون نسخه در سال ۲۰۱۴ در بریتانیا در جایگاه پرفروش ترین بازی سال قرار بگیرد.

شوتر پرطرفدار اکتیویژن یعنی call of duty advanced warfare نیز پشت سر فیفا با ۱.۸۴ میلیون نسخه در رده ی دوم بازی پر فروش سال قرار گرفته است.این نتایج بر اساس اماری است که جدیدا برای میزان فروش تمامی محصولات سرگرمی در بریتانیا در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است.

هر دوی این بازی ها در این رده بندی پشت سر انیمیشن محبوب والت دیزنی یعنی frozen قرار گرفته اند که بالغ بر ۴ میلیون نسخه روی بلوری فروش داشته است.

بازی GTA V با فروش ۱.۳۴ میلیون نسخه سومین بازی می باشد و destiny با فروش ۹۳۷ هزار نسخه بعد از ان قرار گرفته است.watch dogs نیز ۸۰۸ هزار نسخه در سال ۲۰۱۴ در بریتانیا فروش داشته است.

جدول کامل ۲۰ سرگرمی برتر بریتانیا از لحاظ فروش را در انتهای مطلب مشاهده می نمایید

البته یک نکته ی خیلی مهم را در نظر داشته باشید. در این جدول فروش دیجیتالی بازی ها و ویدئو ها لحاظظ نشده اند و این را بدانید که بر اساس تحقیقی که در بریتانیا انجام شده است در حال حاضر ۶۰ درصد فروش بازی های کامپیوتری در این کشور به صورت دیجیتالی می باشد که این باعث میشد این جدول به طور کامل فرق کند.

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا انتظار این عناوین را در رده های بالا داشتید یا خیر؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

2014_uk_best_sellers

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +