نارسیس رایانه

کاور شماره ی فبریه ی game informer مشخص شد….uncharted 4

 • PS4
 • سعید آقابابایی
 • 506 بازدید
 • ۲ نظر

 

بدون شک یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۵ به خصوص برای طرفداران سونی و پلی استیشن ۴ عنوان بی نظیر ساخته ی استدیو ناتی داگ یعنی  Uncharted 4: A Thief’s End می باشد که قرار است بر روی جلد شماره ی ماه فبریه ی مجله ی گیم اینفورمر قرار بگیرد.

مجله ی گیم اینفورمر امروز این خبر را اعلام کرد که شماره ی چهارم سری محبوب انچارتد کاور جدیدترین شماره ی این مجله خواهد بود و اطلاعات جدید و اختصاصی زیادی از این بازی در راه می باشند.

در این نسخه قهرمان محبوب و جذاب سری انچارتد یعنی ناتان دریک در ادامه ی ماجراجویی های خود سر از ماداگاسکار در اورده است تا باز هم در جستجوی اسرار تاریخی و گنج های پنهان باشد ولی این بار برادرش سم نیز که مدتها از هم دور بوده اند او را همراهی خواهد کرد.

گیم اینفورمر یک نسخه ی کاملتر از نمایش ۱۶ دقیقه ای بازی در playstation experience را پشت درهای بسته مشاهده کرده است و اطلاعات جدیدی از مواردی مثل نقش سم در جریان بازی, دلیل ماجراجویی این بار ناتان دریک , چالشهای پیش روی او و دلیل بازگشت او به ماجراجویی را از این طریق به دست اورده است که وعده داده شده است تا در شماره ی جدید این مجله به انها پرداخته شود.

عنوان  Uncharted 4: A Thief’s End که توسط استدیو ناتی داگ در حال ساخت می باشد در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۵ توسط سونی منتشر خواهد شد.

همان گونه که اطلاع دارید پلتفرم مقصد این بازی کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن ۴ می باشد.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ ایا از طرفداران این سری هستید یا علاقه ای به ان ندارید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. ubilove گفت:

  منتظرش هستم.
  خدا میدونه چه اطلاعاتی تو مجله نوشته میشه!!!

 2. سعید آقابابایی گفت:

  یک شاهکار بی نظیر