' />
نارسیس رایانه

با تریلر سینمایی و تصاویر جدید بسته ی الحاقی dead kings از بازی AC Unity همراه باشید……

Assassin's Creed Unity

 

همان گونه که در اخبار قبلی به اطلاع شما عزیزان رساندیم یوبیسافت امروز تاریخ انتشار بسته ی الحاقی داستانی بازی AC Unity با نام dead kings را اعلام کرد و بر این اساس این دی ال سی  در تاریخ ۱۳ ژانویه بزای تمام دارندگان بازی یونیتی بر روی پی سی و ایکس بکس وان و ۱۴ ژانویه برای پلی استیشن ۴ به رایگان منتشر خواهد شد.

اکنون نیز این شرکت یک تریلر سینمایی بسیار زیبا و تصاویری جدید از این بسته ی الحاقی را منتشر کرده است که در این مطلب شما عزیزان می توانید انها را مشاهده نماییدد.

در تریلر منتشر شده از این بسته ی الحاقی شاهد ماجراجویی ارنو در زیرزمینها و سیاهچالهای saint denis خواهید بود و با حال و هوای این دی ال سی که درست پس از داستان بازی اصلی اتفاق می افتد اشنا خواهید شد.

در این دی ال سی تعداد زیادی ماموریت ها و فعالیت های جدید به بازی اضافه شده اند و یک فانوس و تفنگ ترکیب شده با گیوتین نیز به تجهیزات و وسایل شما اضافه می شوند.

این دی ال سی به دلیل مشکلات به وجود امده برای بازی به صورت کاملا رایگان برای همه ی دارندگان بازی منتشر خواهد شد.

شما میتوانید این تریلر سینمایی و زیبا را در انتهای مطلب با لینک مستقیم و کیفیت HD دانلود و مشاهده نمایید.همچنین تصاویر جدید این بسته ی الحاقی را نیز در انتهای مطلب برای شما عزیزان قرار داده ایم.

نظر شما در مورد این بازی و بسته ی الحاقی جدید ان چیست؟ ایا شما بازی یونیتی را انجام داده اید و به مشکلات ان برخورد کرده اید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

دانلود تریلر با کیفیت HD و لینک مستقیم

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +