نارسیس رایانه

ویدئوی جدید Final Fantasy Type-0 HD مبارزات بازی را نمایش می دهد / زیبا و جذاب…..

 

حتما در جریان هستید که علاوه بر شماره ی جدید سری محبوب فاینال فانتزی یعنی final fantasy XV که توسط اسکوئر انیکس در حال ساخت می باشد یک نسخه ی دیگر نیز از این سری قرار است منتشر شود که بازسازی یکی از برترین عناوین psp یعنی Final Fantasy Type-0 است که با نام Final Fantasy Type-0 HD قرار است منتشر شود.

تاکنون اسکوئر انیکس ویدئو ها و تصاویر زیادی را از این عنوان منتشر کرده است که هر چه بیشتر ما را با بازی و مکانیک های ان اشنا نماید.در جدید ترین ویدئوی منتشر شده توسط اسکوئر انیکس که از سری ویدئوهای Orience News می باشد این بار به مبارزات بازی و حرکتهای مختلف شخصیتها و استفاده از جادوها و حرکات ویژه و همچنین نحوه ی جابجایی و تغییر دادن شخصیتها پرداخته می شود که با مشاهده ی این ویدئو حتما با من هم عقیده خواهید بود که بازی و مبارزات ان بسیار جذاب و جالب به نظر می رسند و باید امیدوار باشیم که نسخه ی نهایی نیز همین گونه باشد.شما می توانید ویدئوی جدید منتشر شده از بازی را در انتهای مطلب با دو کیفیت و لینک مستقیم دانلود و مشاهده نمایید.

در این بازی ۱۴ شخصیت قابل بازی دارید که همگیعضو گروه Class Zero هستند و شما رد مبارزات و در طول بازی می توانید ۳ نفر از انها را در کنترل داشته باشید ودر صورت که یکی از انها در مبارزات خط سلامتی اش به پایان برسد می توانید او را با شخصیت دیگری جایگزین کنید.همچنین میتوانید با قربانی کردن یکی از شخصیتها در مبارزه یک هیولای خوفناک و قدرتمند احضار نمایید که مبارزه را برای شما راحت تر کنید و ان شخصیت قربانی شده را وقتی که مجددا به پایگاه خود بازگردید دوباره در اختیار خواهید داشت.

Final Fantasy Type-0 HD در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۲۶ اسفند ۹۳ برای کنسول های PlayStation 4 و Xbox One منتشر می شود. اگر نسخه های اولیه بازی را از فروشگاه ها پیش خرید یا خریداری نمایید، دمو بازی Final Fantasy XV را هم درون این بازی خواهید داشت.

نظر شما در مورد یان بازی و این سری چیست؟ ایا از علاقمندان فاینال فانتزی هستید؟ ایا نسخه ی اصلی این بازی را انجام داده اید؟

نظرات خود را با ما در این مورد درمیان بگذارید.

 

دانلود ویدئو با کیفیت HD و لینک مستقیم

دانلود ویدئو با کیفیت SD و لینک مستقیم

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +