نارسیس رایانه

با اسکرین شات های جدید Final Fantasy Type-0 HD همراه باشید

FFType0-670x380

 

حتما در جریان هستید که علاوه بر شماره ی جدید سری محبوب فاینال فانتزی یعنی final fantasy XV که توسط اسکوئر انیکس در حال ساخت می باشد یک نسخه ی دیگر نیز از این سری قرار است منتشر شود که بازسازی یکی از برترین عناوین psp یعنی Final Fantasy Type-0 است که با نام Final Fantasy Type-0 HD قرار است منتشر شود.

روز گذشته تصاویر و اسکرین شاتهای جدیدی را از بازی final fantasy XV برای شما عزیزان قرار دادیم و اکنون شرکت خوشنام اسکوئر انیکس سازنده و ناشر سری محبوب فاینال فانتزی اسکرین شات های جدیدی را نیز از دیگر عنوان این سری یعنی  Final Fantasy Type-0 HD منتشر کرده است که این تصاویر را نیز می توانید در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

در این اسکرین شاتها ۳ شخصیت بازی Final Fantasy Type-0 HD به نامهای  Eight, King, و Sice معرفی می شوند و همچنین شاهد تصاویر ۳ هیولای احضار شده به نامهای Ifrit, Shiva, و Bahamut نیز می باشیم.

در این بازی ۱۴ شخصیت قابل بازی دارید که همگی عضو گروه Class Zero هستند و شما در مبارزات و در طول بازی می توانید ۳ نفر از انها را در کنترل داشته باشید ودر صورتی که یکی از انها در مبارزات خط سلامتی اش به پایان برسد می توانید او را با شخصیت دیگری جایگزین کنید.همچنین میتوانید با قربانی کردن یکی از شخصیتها در مبارزه یک هیولای خوفناک و قدرتمند احضار نمایید که مبارزه را برای شما راحت تر کنید و ان شخصیت قربانی شده را وقتی که مجددا به پایگاه خود بازگردید دوباره در اختیار خواهید داشت.

Final Fantasy Type-0 HD در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۲۶ اسفند ۹۳ برای کنسول های PlayStation 4 و Xbox One منتشر می شود. اگر نسخه های اولیه بازی را از فروشگاه ها پیش خرید یا خریداری نمایید، دمو بازی Final Fantasy XV را هم درون این بازی خواهید داشت.

نظر شما در مورد این بازی و این سری محبوب چیست؟ ایا از علاقمندان فاینال فانتزی هستید؟ ایا نسخه ی اصلی این بازی را انجام داده اید؟

نظرات خود را با ما در این مورد درمیان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +