نارسیس رایانه

فیلم سینمایی The Last of Us کاملا به بازی وفادار خواهد بود / شاهکار نسل هفتم بر پرده ی نقره ای……

 

بر اساس صحبت های نویسنده ی فیلم سینمایی the last of us یعنی نیل دراکمن این گونه به نظر می رسد که در این فیلم شاهد المانهای مشابه زیادی با بازی the last of us خواهیم بود.

اگر چه فیلم سینمایی the last of us باید برای نمایش بر پرده ی نقره ای تغییرات زیادی را نسبت به بازی the last of us در خود ببیند ولی نیل دراکمن امیدوار است که بتوانند روح بازی شاهکار ناتی داگ را در فیلم نیز حفظ نمایند.

وی در مصاحبه با GameInformer در این مورد گفت : ” فیلم سینمایی The Last of Us کاملا به بازی وفادار خواهد بود “

وی همچنین افزود : ” اگرچه تغییرات بزرگی در فیلم نسبت به بازی انجام شده است ولی زمینه ی فیلم و داستانی که فیلم سعی در گفتن ان دارد بسیار به بازی the last of us وفادار خواهد بود “

این صحبت ها خیلی امیدوار کننده تر از اخرین صحبتهای نیل دراکمن در اگوست ۲۰۱۴ هستند که در ان موقع در باره ی فیلم گفته بود : ” داستان فیلم به طور کامل با بازی متفاوت است “

حتما اطلاع دارید که نیل دراکمن کارگردان بازی  the last of us می باشد واکنون نیز در نقش co-directing بازی انچارتد ۴ مشغول به کار است.

وی در مورد روند نوشتن داستان فیلم گفته است که این امر ” واقعا خوب” پیش می رود.

تهیه کننده ی فیلم  the last of us اقای sam raimi  می باشد ولی بازیگران و .. هنوز تایید و معرفی نشده اند.چندی پیش برای ایفای نقش الی در این فیلم  Maisie Williams پیشنهاد شده بود.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ ایا بازی the last of us را انجام داده اید؟ ایا تمایل به تماشای این فیلم دارید؟ به نظر شما این فیلم میتواند موفق باشد یا به سرنوشت اکثر بازی فیلمها و فیلم بازیها دچار خواهد شد؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +