نارسیس رایانه

شرکت سونی از دو لوازم جانبی کنسول ps4 رونمایی کرد

به تازگی شرکت سونی اقدام به رونمایی از دو لوازم جانبی کنسول نسل هشتم خود یعنی PlayStation 4 از قبیل شارژر و پایه ی عمودی کنسول،کرده که همراه با انتشار دو تصویر در خصوص این لوازم،توضیحاتی نیز در مورد چگونگی استفاده از این دو لوازم جانبی و البته موردنیاز منتشر شده است.
باتوجه به اطلاعات تازه به بیرون درز پیدا کرده،کمپانی صاحب نام سونی،اقدام به رونمایی از دو لوازم جانبی کنسول PS4 از قبیل شارژر و پایه ی عمودی کنسول کرده است که درواقع همراه با انتشار توضیحات و تصاویری در خصوص این راستا،قیمت این دو لوازم جانبی البته مختص مناطق اروپایی از جانب کمپانی Sony مشخص شده که درواقع خریداران اروپایی قادر خواهند بود،شارژر کنترلر DualShock 4 را با هزینه ای بالغ بر ۲۹ یورو و البته پایه ی عمودی خود کنسول را با پرداخت مبلغی بالغ بر ۱۶ یورو این دو لوازم جانبی و موردنیاز را بدست آورند.
شارژر کنترلر DualShock 4 …
شما همچنین در ادامه میتوانید با توضیحاتی رسمی در خصوص این دو لوازم،همراه شوید:

  • با استفاده از ایستگاه شارژر،میتوانید دو کنترلر خود را همزمان شارژ کنید.
  • به سادگی و با قرار دادن کنترلرهای DualShock 4 در جایگاه موردنظر و اتصال پریز برق دستگاه “ایستگاه شارژ”، کنترلرهای کنسول PS4 به راحتی شارژ می گردند.

 

Click this bar to view the original image of 500x274px.

DualShock 4 …

پایه ی عمودی کنسول PlayStation 4 …
بازیکنندگان قادر خواهند بود کنسول خود را به صورت عمودی بر روی جایگاهی که به همین منظور ساخته شده و موقعیت آسان تری را در دسترس علاقه مندان به منظور قرار دادن “دیسک های عناوین موردنظر”قرار می دهد،بدون هیچ گونه استفاده از پیچ و …بگنجاند.

Click this bar to view the original image of 500x201px.

PS4 Vertical Stand

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +