نارسیس رایانه

Ea اصرار دارد:رابطه ی ما با سونی بسیار خوب است

به دنبال محتویات اختصاصی ای که EA در مراسم گیمزکام برای Xbox One معرفی کرد،بعضی ها اعلام کردند که این کمپانی با مایکروسافت روابط بهتری دارد و با سونی به مانند بیگانه ها می ماند.اما مدیر کل کمپانی EA این صحبت ها را رد کرده اند و اعلام کرده اند هیچ کدام از این ها واقعیت ندارند.

بزرگترین خبر برای دارندگان Xbox One در اروپا میتواند این باشد که همراه با خرید این دستگاه یک نسخه ی رایگان دیجیتالی از عنوان Fifa 14 را دریافت خواهند کرد.همچنین Titanfall نیز وجود دارد که یکی از بهترین نمایش ها را در گیمزکام داشت.
اما به تازگی آقای Gibeau مدیرکل EA اعلام کرده اند که هیچ پلتفرم خاصی را پلتفرم مورد علاقه و هدف خود قرار نداده اند و ارتباط آنها با سونی نیز بسیار عالی است.

ما هیچ چیزی را در سیاست های خود در رابطه با پلتفرم مقصد و مورد علاقه تغییر ندادیم.دو کنسول سونی و مایکروسافت بسیار برای ما ارزشمند هستند.اگر شما به نسل گذشته نگاه کنید متوجه می شوید تاکتیک ها و عنوان های خوبی را برای این دو پلتفرم منتشر کردیم و این به مانند یک چرخه برای ما می ماند.
Titanfall بسیار فرق دارد،این یک قرار داد همکاری بین ما و مایکروسافت است.

آقای Gibeau اعلام کرده اند که موفقیت هر دوی این پلتفرم ها برای آنها بسیار مهم است و از سونی به دلیل انتقال فوق العاده ی آنها به نسل بعد به نیکی یاد کرده اند.

این یک چرخه ی بلند مدت می باشد،و مطمئنا پتانسیل عنوان های انحصاری برای سونی نیز بسیار بالا است.

با این صحبت ها میتوان متوجه شد که EA به سمت یک پلتفرم مقصد نرفته است و عنوان Titanfall نیز ممکن است در آینده برای پلتفرم های سونی نیز بیاید.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +