نارسیس رایانه

اسکرین شات و ارت ورک های جدیدی از انچارتد ۴ منتشر شد / بر بلندای قله ی کیفیت………….

  • PS4
  • سعید آقابابایی
  • 897 بازدید
  • ۱ نظر

 

بدون شک یکی از برترین ۳ گانه های پلی استیشن ۳ و شاید بهتر باشد بگوییم یکی از برترین ۳ گانه های نسل هفتم و تاریخ بازی های کامپیوتری سری بازی محبوب uncharted می باشد که با کیفیت فوق العاده ی خود در نسل هفتم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و تبدیل به یکی از محبوبترین فرنچایزهای سونی شد.عنوانی که توسط سازندگان خلاق و نابغه ی استدیو ناتی داگ ساخته شد و با هر نسخه ی خود تحولی در صنعت بازی های رایانه ای از لحاظ کیفیت ایجاد کرد.

با اغاز نسل هشتم و عرضه ی کنسول پلی استیشن ۴ همگان منتظر بودند که دیر یا زود سونی از نسخه ی چهارم این عنوان برای نسل هشتم رونمایی کند که مدتی پیش چنین نیز شد و ناتی داگ خبر از ساخت نسخه ی چهارم این عنوان داد و طرفداران را بسیار خوشحال کرد.همچنین تاکنون تصاویر و تریلرهای مختلفی از این بازی منتشر شده است که شاخص ترین انها ویدئوی ۱۵ دقیقه ای از گیم پلی بازی در مراسم   ps experience بود که اگر ان را مشاهده نکرده اید می توانید ان را از اینجا دانلود و مشاهده نمایید.

اکنون نیز سونی و ناتی داگ تعداد زیادی اسکرین شات و ارت ورک های بسیار با کیفیت از این عنوان منتشر کرده اند که  نشان از هنر طراحان این بازی دارند.برخی این تصاویر به قدری زیبا هستند که تصور انها به عنوان یک مدل طراحی شده و غیر واقعی کمی دشوار است.به نظر می رسد که ناتی داگ باز هم مانند همیشه میخواهد قله های کیفیت را با این بازی فتح کند و استاندارد جدیدی را از نظرکیفیت برای بازیهای نسل هشتم به وجود بیاورد.این تصاویرجدید را می توانید در انتهای مطلب مشاهده نمایید و پیشنهاد می شود که حتما انها را در سایز واقعی تماشا کنید تا به جزییات تحسین برانگیز این تصاویر پی ببرید.

در این نسخه قهرمان محبوب و جذاب سری انچارتد یعنی ناتان دریک در ادامه ی ماجراجویی های خود سر از ماداگاسکار در اورده است تا باز هم در جستجوی اسرار تاریخی و گنج های پنهان باشد ولی این بار برادرش سم نیز که مدتها از هم دور بوده اند او را همراهی خواهد کرد.

Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این بازی و این تصاویر چیست؟ ایا شما از علاقمندان این بازی محبوب هستید؟ایا ۳ نسخه ی قبلی را انجام داده اید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. سعید آقابابایی گفت:

    به جای کلمه ی نابغه در فرهنگ لغات میشه از کگلمه ی ناتی داگ استفاده کرد