نارسیس رایانه

Deep Silver : عنوان Metro “کاملا ادامه دار” خواهد بود !


احتمالا بسیاری از شما عنوان Metro Last Light را تجربه کرده اید و به آن دل بستید! خبر خوش اینجاست که بنظر میرسد Deep Silver قصد دارد این فرانچایز را ادامه دار کند! طبق گفته ی آنها عنوان Metro تجربه ای مثبت بوده است و میخواهند در قسمت های آینده ی بازی طیف وسیع تری از بازیبازان را با این عنوان درگیر کنند.در ادامه جزییات را ببینید!
مدیر عامل ناشر آلمانی Deep Silver آقای Klemens Kundratitz در مصاحبه ای که درخصوص آخرین نسخه از سری Metro با Joystiq انجام داده اند اظهار کرده اند: “زمانی که ما این عنوان را از ناشر سابق آن یعنی THQ خریداری کردیم مبلغی معادل $۵٫۹ میلیون دلار هزینه کردیم.”
ایشان افزودند :

“من بسیار خوشحالم که ما توانستیم این نام تجاری را به انحصار خود دربیاوریم.درحالی که بازی در یک زمان بسیار بد برای انتشار آماده شد، اما توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند! قدم ما اینست که میخواهیم به طور حتم این عنوان را ادامه دار کنیم و میخواهیم در قدم بعدیمان طیف بیشتری از گیمر ها را به خود جذب کنیم.”

این بیانیه شاید بتواند کمی مارا نگران کند.دلیلش اینست که اغلب فرانچایز ها زمانی که میخواهند طیف بیشتری از گیمر هارا به خود جذب کنند آن چیز هایی را که در ابتدا توانسته اند با آنها خودشان را خاص کنند رااز دست میدهند! درخصوص Metro آن ها باید یک ارتباط مناسب با نویسنده ی اثر برقرار کنند که درواقع صاحب امتیاز داستان است! این رابطه باید کمک کند تا فرانچایز از اصل خود فاصله نگیرد.

“درست است که شما باوجود یک صاحب امتیاز باید در حد وسط قرار بگیرید! درخصوص Metro هم ما دقیقا با نویسنده [Metro 2033 author] آقای Dmitry Glukhovsky تعامل خواهیم داشت چون او یک مرد بزرگ است! او یک عامل بزرگ در پیشروی است، و درواقع عامل ادامه ی کار خودش بوده.مطمئنا تعامل با خودش کمک شایانی به ما میکند-من فکر میکنم عامل ادامه ی کار هم خود اوست!”

هنوز هیچ ادامه ای برای فرانچایز Metro اعلام نشده اما آقای Kundratitz تائید کرده که درپی ادامه ی کار خود بااستدیوی اکراینی یعنی ۴A Games است!

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +