نارسیس رایانه

نسخه های ویژه ی mortal kombat x معرفی شدند

Mortal Kombat X Kollector's Edition

 

در دنیای بازی های رایانه ای عناوین مبارزه ای زیادی وجود دارند که هر یک بسته به استایل و نوع مبارزات و… طرفداران خاص خود را دارند اما اگر بخواهیم از بین تمام انها یک عنوان را که کاملا از بقیه جدا می باشد و هیچ شباهتی به دیگر بازی ها ندارد را متمایز کنیم بدون شک نام ان سری بازی های mortal kombat می باشند که از نسخه ی اول خشونت را به طور عریان و بدون حد ومرز برای گیمرها به نمایش در اورد و با همین خشونت تبدیل به یکی از محبوبترین بازی های این سبک شد.

حتما اطلاع دارید که جدید ترین نسخه ی این سری که mortal kombat x نام دارد توسط ed boon و همکارانش در استدیو netherrealm در حال ساخت می باشد و اکنون این استدیو به همراه warner bros که ناشر این بازی است ۴ نسخه ی ویژه از این بازی را برای طرفداران پروپاقرص این سری و کسانی که علاقه به جمع کردن کلکسیون از بازی های محبوبشان دارند معرفی کردند.

این ۴ نسخه شامل دو نسخه ی “Kollector’s Editions,” , یک نسخه ی Premium Edition و یک نسخه ی Limited Edition برای عنوان mortal kombat x می باشند که هر یک محتویات و مزایای خاصی دارند.

 

یکی از نسخه های Kollector’s Editions توسط Coarse ظراحی شده است و تنها برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ موجود خواهد بود و ۱۴۹.۹۹ دلار قیمت دارد و شامل موارد زیر است:

–  یک تندیس انحصاری از Scorpion که توسط Coarse طراحی شده است.

– یک لباس مخصوص در داخل بازی برای Scorpion که از مجسمه ی نام برده شده الهام گرفته شده است.

– دسترسی به Kombat Pack که شامل ۴ شخصیت قابل بازی از مبارزان قدیمی این سری است.

 

 

نسخه ی دیگر Kollector’s Editions که انحصارا از طریق Amazon.com قابل خرید و پیش خرید می باشد و تنها برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ موجود است و ۱۷۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

– یک تندیس از Scorpion

– Steel Pack و Steel Card انحصاری

– کمیک بوک Mortal Kombat X: Blood Ties Volume 1

– لباس طلایی Scorpion داخل بازی

– دسترسی به Kombat Pack که شامل ۴ شخصیت قابل بازی از مبارزان قدیمی این سری است.

 

 

نسخه ی Premium Edition که تنها به صورت دانلودی است و برای pc , xbox 360 , xbox one , ps4 و ps3 موجود می باشد و ۸۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

– دسترسی به Kombat Pack که شامل ۴ شخصیت قابل بازی از مبارزان قدیمی این سری است.

 

 

نسخه ی Limited Edition که انحصارا از طریق GameStop قابل خرید و پیش خرید می باشد و تنها برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ موجود است و ۹۴.۹۹ دلار قیمت دارد.

– یک لباس انحصاری ویژه برای Scorpion در داخل بازی

– دسترسی به Kombat Pack که شامل ۴ شخصیت قابل بازی از مبارزان قدیمی این سری است.

 

 

mortal kombat x در تاریخ ۱۴ اپریل ۲۰۱۵ مصادف با ۲۴ فروردین ۹۴ به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

پلتفرمهای مقصد بازی شامل  pc , xbox 360 , xbox one , ps4 و ps3 می باشند.

نظر شما در مورد این بازی و نسخه های مخصوص ان چیست؟ ایا از علاقمندان سری مورتال کمبت هستید یا خیر؟ شما کدام نسخه را ترجیح میدهید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +