نارسیس رایانه

تریلر جدیدی از Final Fantasy Type-0 HD منتشر گردید / یک نقش افرینی قدرتمند

cast1 ویدئوی جدید Final Fantasy Type 0 HD مبارزات بازی را نمایش می دهد / زیبا و جذاب.....

 

حتما در جریان هستید که علاوه بر شماره ی جدید سری محبوب فاینال فانتزی یعنی final fantasy XV که توسط اسکوئر انیکس در حال ساخت می باشد یک نسخه ی دیگر نیز از این سری قرار است منتشر شود که بازسازی یکی از برترین عناوین psp یعنی Final Fantasy Type-0 است که با نام Final Fantasy Type-0 HD قرار است منتشر شود.

تاکنون اسکوئر انیکس ویدئو ها و تصاویر زیادی را از این عنوان منتشر کرده است که هر چه بیشتر ما را با بازی و مکانیک های ان اشنا نماید.اکنون نیز ویدئوی جدیدی از سوی سازنده و ناشر بازی منتشر شده است که در ان بیشتر به داستان بازی و قسمتهای عاطفی و درام ان پیداخته می شود و همچنین شاهد قسمتهایی از بازی فاینال فانتزی ۱۵ نیز هستیم.

شما عزیزان می توانید در انتهای مطلب ویدئوی جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده و دانلود نمایید .

در این بازی ۱۴ شخصیت قابل بازی دارید که همگی عضو گروه Class Zero هستند و شما در مبارزات و در طول بازی می توانید ۳ نفر از انها را در کنترل داشته باشید ودر صورت که یکی از انها در مبارزات خط سلامتی اش به پایان برسد می توانید او را با شخصیت دیگری جایگزین کنید.همچنین میتوانید با قربانی کردن یکی از شخصیتها در مبارزه یک هیولای خوفناک و قدرتمند احضار نمایید که مبارزه را برای شما راحت تر کنید و ان شخصیت قربانی شده را وقتی که مجددا به پایگاه خود بازگردید دوباره در اختیار خواهید داشت.
Final Fantasy Type-0 HD قرار است در تاریخ ۱۷ مارچ ۲۰۱۵  در امریکای شمالی و ۲۰ مارچ ۲۰۱۵ در اروپا منتشر گردد.
پلتفرم های مقصد این نسخه شامل دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان می باشند.

اگر نسخه های اولیه بازی را از فروشگاه ها پیش خرید یا خریداری نمایید، دمو بازی Final Fantasy XV را هم درون این بازی خواهید داشت.

نظر شما در مورد این بازی و این سری چیست؟ ایا از علاقمندان فاینال فانتزی هستید؟ ایا نسخه ی اصلی این بازی را انجام داده اید؟
نظرات خود را با ما در این مورد درمیان بگذارید.
دانلود ویدئو با کیفیت HD و لینک مستقیم
دانلود ویدئو با کیفیت SD و لینک مستقیم

 

Final Fantasy Type 0 HD با ویدئوی مقایسه ی نسخه ی psp با نسخه ی نسل هشتمی Final Fantasy Type 0 HD همراه باشید / تفاوت از زمین تا اسمان......

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +