نارسیس رایانه

با تصاویر جدید mortal kombat x همراه باشید

 

اگر از علامندان بازی های مبارزه ای و خصوصا سری محبوب مورتال کمبت باشید حتما اطلاع دارید که جدید ترین نسخه ی این سری که mortal kombat x نام دارد توسط ed boon و همکارانش در استدیو netherrealm در حال ساخت می باشد و قرار است تا توسط warner bros که ناشر این بازی است منتشر گردد.

اکنون تصاویر و اسکرین شاتهای جدیدی از این بازی منتشر شده اند که نشانه ی پیشرفت گرافیکی بازی نسبت به تصاویر قدیمی بازی هستند و نوید یک عنوان با کیفیت بسیار بالا را به ما میدهند.شما میتوانید این تصاویر زیبا را که در انها محیطها و شخصیتهای مختلف بازی را در حال مبارزه می بینید در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

تاکنون شخصیتهای مختلفی برای حضور در این بازی معرفی شده اند که اغلب از شخصیتهای محبوب و معروف نسخه های قبلی مثل lord raiden و kano و … هستند و برخی شخصیتها در این بازی تا حدودی مسن تر و جا افتاده تر شده اند مانند کانگ لائو.طبق گفته ی سازنده ی بازی به تدریج مبارزان بسیار بیشتری نیز برای این بازی معرفی خواهند شد.

چند روز قبل نیز نسخه های ویژه ی این بازی معرفی شدند که محتویات انها را به طور کامل برای شما توضیح دادیم.اگر این نسخه ها را ندیده اید میتوانید انها را در اینجا مشاهده نمایید.

mortal kombat x در تاریخ ۱۴ اپریل ۲۰۱۵ مصادف با ۲۴ فروردین ۹۴ به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

پلتفرمهای مقصد بازی شامل  pc , xbox 360 , xbox one , ps4 و ps3 می باشند.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا از علاقمندان سری مورتال کمبت هستید یا خیر؟ شخصیت محبوب شما در این بازی چه کسی است؟ بازی محبوب شما در سبک مبارزه ای چه عنوانی است؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

 

پ

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. ابراهیم فضلی گفت:

    چه گرافیکی که نداره!!! بهترینه تو سبک

  2. سعید آقابابایی گفت:

    خیلی خوب شده گرافیک بازی

  3. علیرضا رضاپور گفت:

    میشه گفت از لحاظ گرافیکی پیشرفت خوبی کرده