نارسیس رایانه

ناتی داگ: کیفیت بازی ها اکنون بسیار نزدیک به فیلم ها است.

  • PS4
  • اشکان عالیخانی
  • 356 بازدید
  • ۱ نظر

طراح ارشد شخصیت ها آقای Frank Tzeng از استودیوی ناتی داگ به تازگی در مورد کیفیت گرافیکی بازی ها و میزان پیشرفت آن ها سخن گفته است. او ابتدا به این اشاره می کند که کیفیت بازی ها واقعا به فیلم ها و واقعیت نزدیک شده است.

“کیفیت بازی ها هم اکنون واقعا به فیلم ها نزدیک است. به کارهایی که ما در ناتی داگ انجام میدهیم نگاه کتید. این کاراکتر(ناتان دریک) به راحتی می تواند در یک فیلم سینمایی مورد استفاده قرار گیرد. بر اساس کیفیت، جزئیات، طرز ترکیب جزئیات، رنگ پردازی و همه ی چیز هایی که ما برروی این شخصیت انجام دادیم او را تبدیل به یک شخصیت فیلم کرده ایم. به نظر من بازی های ویدیویی به واقعیت نزدیک و نزدیک تر می شوند و این چیزی است که من می خواهم.”

Tzeng در ادامه توضیح میدهد که چطور قدرت سخت افزاری PS4 باعث این کار شده و موجب پیشرفت کیفیت و رسیدن به هدف سازندگان میشود.

“به مرور زمان کنسول ها قدرتمند تر می شوتد و ما حالا PS4 را در اختیار داریم. این کنسول بسیار قدرتمند تر از PS3 است و این اجازه را به ما میدهد تا چند ضلعی های بسیار زیادی خلق کنیم.میدانید ساخت نقشه ها و اشیا بازی ها با رزولوشن بالاتر تجربه ی بی نظیری برای ما است. به نظر من ما با هر قدم در حال نزدیک شدن به فیلم ها هستیم و قطعا به آن دست پیدا خواهیم کرد.

 

 

Uncharted 4 Dev: Game Quality “Really Close” to Film Right Now, Will Get Closer in a Few Years

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. mohsen.dead space گفت:

    اوففففففففففففففففففف محشر میشه این بازی