نارسیس رایانه

Fatal Frame Wii U احتمالا نسخه ی غربی نیز خواهد داشت…….

 

اقای Tomonobu Itagaki عضو سابق team ninja و رییس کنونی استدیو Valhalla Game به طور تقریبا واضحی به انتشار نسخه های غربی بازی Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven  اشاره کرده است که اگر این موضوع صحت داشته باشد باعث خوشحالی طرفداران و دوستداران این سری محبوب و ترسناک قدیمی در امریکا و اروپا می شود.

وی در پاسخ به سوالی در این مورد در صفحه ی فیسبوک خود  گفت :

” سلام دوستان.من قویا معتقدم که Kikuchi Keisuke تهیه کننده ی بازی Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven این عنوان را در امریکا و کشورهای زیادی منتشر خواهد کرد.من و او از دورانی که من هم در Koei Tecmo مشغول به کار بودم فلسفه ها و عقایدی نزدیک به هم و مشابه یکدیگر داشتیم.در حال حاضر تنها میتوانم همین را بگویم.از شما میخواهم که نوشته های بین ” ” را بخوانبد و به ان توجه کنید.در هر حال من این عنوان را بازی خواهم کرد”.

از انجایی که وی در انتهای نوشته تاکید کرده که مطالب بین ” ” را بخوانید و در این مطالب اشاره به انتشار نسخه های غربی بازی شده است پس میتوانیم نتیجه بگیریم که احتمال عرضه ی این نسخه ها زیاد است و احتمالا طرفدران این سری در کشورهایی غیر از ژاپن هم به این بازی محبوب دسترسی خواهند یافت.البته این موضوع به سیساتهای نینتندو نیز در قبال نشر این عنوان بستگی خواهد داشت.

بازی Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven که یک عنوان ترسناک و انحصاری کنسول wii u است در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۵ برابر با ۵ مهر ۹۴ در کشور ژاپن منتشر خواهد شد.باید منتظر باشیم و ببینیم ایا بالاخره نسخه های غربی نیز معرفی خواهند شد یا خیر؟

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا با این فرنچایز اشنایی دارید؟ ایا نسخه های خوفناک و قدیمی این سری را انجام داده اید؟ ایا این سبک بازی ها میتوانند روی کنسول نینتندو به موفقیت برسند؟

 ما را از نظرات خود در این مورد مطلع کنید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. ابراهیم فضلی گفت:

  خیلی خوشم میاد از این انحصاری شاهکار وی یو ولی نشده بازیش کنم.ولی خیلی خوبه مضمون روح دار.مرسی سعید حون مخصوصا تصویر دومی

 2. ubilove گفت:

  حیف انحصاریه!

 3. سعید آقابابایی گفت:

  منم خیلی دوست دارم این جدیده رو بازی کنم ولی حیف.
  ممنون ابراهیم و سجاد عزیز.