نارسیس رایانه

Bethesda برای نخستین بار در E3 کنفرانس برگزار میکند

 

ناشر خوشنام و بزرگ صنعت بازی های رایانه ای یعنی Bethesda Softworks اعلام کرد که امسال و در مراسم E3 2015 برای نخستین بار شاهد میزبانی یک press confrence از سوی این شرکت خواهیم بود.

این کنفرانس در هالیوودکالیفرنیا و در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۵ برگزار خواهد شد.مراسم E3 2015 نیز از تاریخ ۱۶ تا ۱۸ ژوئن برگزار میشود.

این شرکت قول داد که در ماه های اینده جزییات چگونگی حضور در این کنفرانس را برای طرفداران اعلام خواهد کرد و کسانی هم که نمیتوانند در این کنفرانس حضور یابند میتوانندان را زنده و از طریق Twitch مشاهده نمایند.

Bethesda Softworks تاکنون عناوینی مثل BattleCry, بازی جدید سری DOOM و نسخه ی کنسولی و همچنین اپدیت بازی The Elder Scrolls Online را معرفی کرده است و در دست ساخت دارد.شاید که بالاخره در این کنفرانس شاهد معرفی بازی Fallout 4 و یا نسخه ی جدید 

سری محبوب The Elder Scrolls باشیم که در این صورت طرفداران و گیمرهای بسیار زیادی در سراسر دنیا خوشحال خواهند شد.امیدواریم که همینطور باشد.

نظر شما در مورد این کنفرانس چیست؟ ایا دلیل برگزرای این کنفرانس برای نخستین بار به این دلیل است که معرفی های بزرگی در راه هستند؟ 

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +