نارسیس رایانه

روز تولد Shuhei Yoshida / تولدت مبارک رییس همیشه خندان سونی……

 

امروز ۱۱ فبریه ی ۲۰۱۵ روز تولد رییس استدیوهای جهانی سونی یعنی اقای Shuhei Yoshida می باشد. مردی که بدون شک در موفقیتهای سونی از زمان عرضه ی اولین پلی استیشن تا کنون نقش غیر قابل انکاری داشته است.

وی کی از وفادارترین اعضای سونی می باشد که حدود ۲۹ سال است که در این شرکت مشغول به کار می باشد و تاکنون پست های مختلفی در این شرکت داشته است مثل حضور در تیم پلی استیشن ۱ و یا ریاست استدیوهای first party سونی.

با این که وی بالاترین مقام را در شاخه ی بازی های رایانه ای شرکت سونی دارد اما شخصیتی بسیار افتاده و متواضع دارد که همواره خندان است و همیشه از پاسخ دادن به طرفداران و دوستداران سونی استقبال میکند و وقت ارزشمند خود را به انها اختصاص میدهد.

نکته ی جالبی که چند وقت پیش اعلام شد و ان را در اخبار قبلی به اطلاع شما رساندیم حضور Shuhei Yoshida به عنوان یک شخصیت قابل بازی!!!!! در عنوان  Super Time Force Ultra می باشد که تریلر معرفی بسیار جالبی نیز برای حضور وی در این بازی منتشر شد.در این ویدئو

قهرمانان بازی به ساختمان مرکزی سونی و دفتر یوشیدا می ایند و از او درخواست میکنند تا انها را در ماجراجویی هایشان همراهی کند و اونیز دفترش را ول میکند و به کمک انها میرود!!!!!!

ما نیز به نوبه ی خود روز تولد این مرد بزرگ و موفق را تبریک میگوییم و ارزوی موفقیت هرچه بیشتر را برای او داریم زیرا موفقیت وی به منزله ی موفقیت سونی است.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +