نارسیس رایانه

Mortal Kombat X لباس های جایگزین بیشتری نسبت به نسخه ی نهم دارد

MKX Kunglao Kano Copy با تصاویر جدید mortal kombat x همراه باشید

 

Mortal Kombat X در زمینه ی  لباس های جایگزین برای شخصیت های مختلف بازی , گزینه های بسیار بیشتری را نسبت به نسخه ی نهم در اختیار گیمر قرار خواهد داد.

تهیه کننده ی اجرایی بازی Mortal Kombat X  یعنی اقای Shaun Himmerick در صفحه ی Twitter اعلام کرد که نسخه ی جدید این سری مبارزه ای محبوب به شما امکان تعویض لباس های بسیار بیشتری را نسبت به نسخه ی نهم بازی می دهد اما متاسفانه این تعداد به فراوانی لباسهای جایگزین در عنوان Injustice: Gods Among Us نمیرسند.

همچنین وی در یک tweet دیگر عنوان کرد که وظیفه ی پورت کردن بازی برای کنسول های نسل هفتمی و همچنین پی سی بر عهده ی استدیو that High Voltage قرار گرفته است.

بازی mortal kombat x که توسط استدیو netherrealm  در حال ساخت می باشد در تاریخ ۱۴ اپریل ۲۰۱۵ برابر با ۲۴ فروردین ۹۴ توسط کمپانی برادران وارنر به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

پلتفرمهای مقصد بازی شامل  pc , xbox 360 , xbox one , ps4 و ps3 می باشند.

شما میتواند پیش نمایش این عنوان و اولین قسمت از سری مقالات معرفی شخصیتهای این بازی را نیز در وبسایت تخصصی پی سی کنسول مشاهده و مطالعه نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا از علاقمندان سری مورتال کمبت هستید یا خیر؟ شخصیت محبوب شما در این بازی چه کسی است؟ بازی محبوب شما در سبک مبارزه ای چه عنوانی است؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

Reptile Copy با تصاویر جدید mortal kombat x همراه باشید

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +