نارسیس رایانه

ورژن انگلیسی ‘Final Trailer’ بازی Final Fantasy Type-0 HD منتشر شد + تریلر دموی Final Fantasy XV

 

اسکوئر انیکس ورژن انگلیسی ‘final Japanese trailer’ بازی Final Fantasy Type-0 HD را منتشر کرد که در ان همچنین شاهد ورژن انگلیسی تریلر دموی Final Fantasy XV نیز می باشیم.

در این تریلر بیشتر با شخصیتهای گروه Class Zero که در بازی کنترل انها را بر عهده داریم اشنا می شویم.در این بازی ۱۴ شخصیت قابل بازی دارید که همگی عضو گروه Class Zero هستند و شما در مبارزات و در طول بازی می توانید ۳ نفر از انها را در کنترل

داشته باشید ودر صورت که یکی از انها در مبارزات خط سلامتی اش به پایان برسد می توانید او را با شخصیت دیگری جایگزین کنید.همچنین میتوانید با قربانی کردن یکی از شخصیتها در مبارزه یک هیولای خوفناک و قدرتمند احضار نمایید که

مبارزه را برای شما راحت تر کنید و ان شخصیت قربانی شده را وقتی که مجددا به پایگاه خود بازگردید دوباره در اختیار خواهید داشت.

Final Fantasy Type-0 HD قرار است در تاریخ ۱۷ مارچ ۲۰۱۵  در امریکای شمالی و ۲۰ مارچ ۲۰۱۵ در اروپا منتشر گردد.

پلتفرم های مقصد این نسخه شامل دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان می باشند.

اگر نسخه های اولیه بازی را از فروشگاه ها پیش خرید یا خریداری نمایید، دمو بازی Final Fantasy XV را هم درون این بازی خواهید داشت و این دمو از روز انتشار بازی Final Fantasy Type-0 HD قابل بازی خواهد بود.

نظر شما در مورد این بازی و این سری چیست؟ ایا از علاقمندان فاینال فانتزی هستید؟ ایا نسخه ی اصلی این بازی را انجام داده اید؟

نظرات خود را با ما در این مورد درمیان بگذارید.

 

دانلود تریلر با کیفیت HD و لینک مستقیم

دانلود تریلر با کیفیت SD و لینک مستقیم

 

 

Final Fantasy Type 0 HD 2015 01 25 15 003 با اسکرین شات های جدید Final Fantasy Type 0 HD  همراه باشید

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +