نارسیس رایانه

Monster Hunter 4 Ultimate تاکنون ۳ میلیون نسخه فروخته است

 

شرکت کپکام سازنده و ناشر عنوان محبوب Monster Hunter اعلام کرد بازی Monster Hunter 4G و نسخه ی غربی ان که Monster Hunter 4 Ultimate نام دارد تاکنون ۳ میلیون نسخه در سراسر دنیا فروخته اند.

این رقم شامل نسخه های فیزیکی بازی و همچنین نسخه هایی که از طریق eShop به فروش رفته اند می باشد.

اگر با پیشینه ی بازیMonster Hunter اشنایی داشته باشید قطعا تصور میکنید که این رقم برای بازی Monster Hunter 4 رقم کمی می باشد و زیاد موفقیت امیز نیست ولی باید به اطلاع شما برسانیم که این ۳ میلیون نسخه شامل نسخه ی اصلی بازی Monster Hunter 4 نمی شود که خود به تنهایی توانست ۴ میلیون نسخه را به فروش برساند و در واقع فروش ۳ نسخه ی این بازی روی هم ۷ میلیون نسخه می باشد که یک رقم فوق العاده است که نشان از محبوبیت بی حد و حصر این سری دارد.

Monster Hunter 4 Ultimate بر روی نسخه ی جدید کنسول ۳DS به دلیل اضافه شدن یک انالوگ استیک جدید , تجربه ی بسیار متفاوت و بهتری را برای شما از این اکشن نقش افرینی زیبا به ارمغان میاورد.

این عنوان که در سپتامبر ۲۰۱۳ در ژاپن با نام  Monster Hunter 4G برای کنسول نینتندو ۳DS منتشر شده بود چهار روز قبل و در تاریخ ۱۳ فبریه ی ۲۰۱۵ در سایر نقاط جهان نیز برای ورژن جدید کنسول نینتندو ۳DS منتشر گردید و توانست نقدهای فوق العاده مثبت و امتیازات بی نظیری را از سوی منتقدان و طرفداران دریافت نماید.شما میتوانید امتیازات کامل این بازی و نمره ی متای ان را از اینجا مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا تاکنون نسخه ای از این عنوان را انجام داده اید؟ ایا به بازی های نقش افرینی علاقمند هستید یا خیر؟

ما را از نظرات خود مطلع نمایید.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +