نارسیس رایانه

سازنده ی Lords of the Fallen نیز دلیل حذف این بازی از لیست Xbox Live Ultimate Sale را نمی داند

 

دیروز بازی Lords of the Fallen با این که در لیست بازی های Xbox Live Ultimate Game Sale که قبلا اعلام شده بود قرار نداشت با تخفیف روبرو شد و قیمت ان برای ایکس باکس وان به ۷.۵ یور رسید. تنها چند ساعت بعد قیمت بازی مجددا به ۵۰ یورو بازگشت و بسیاری از کسانی را که با خوشحالی قصد خرید داشتند را نا امید کرد.

طبق گفته های سازنده ی بازی یعنی Deck 13 Interactive قرار بوده است که بازی انها هم در طرح Xbox Live Ultimate Sale قرار داشته باشد.این استدیو در این مورد اعلام کرد :

” در مورد موضوع راجع به Xbox Live Ultimate Sale باید اعلام کنیم که قرار بوده است Lords of the Fallen نیز در این طرح حضور داشته باشد و گویا چند ساعتی هم حضور داشته است ولی پس از ان حذف شده است.هنوز اطلاعاتی در مورد دلیل این موضوع نداریم”

موضوع زمانی جالبتر می شود که مایکروسافت در این باره گفت اصلا قرار نبوده است که بازی Lords of the Fallen نیز در این طرح حضور داشته باشد!!! مایکروسافت در صحبت با ویدئوگیمر گفت :

” Lords of the Fallen قسمتی از طرح Xbox Live Ultimate Sale که از ۱۷ تا ۲۳ فبریه اجرا می شود نمی باشد “

به نظر می رسد که مشکلی در روابط دو شرکت به وجود امده است و باید دید که ایا با رفع این مشکل ایا دوباره این بازی با تخفیف روبرو خواهد شد یا این که مشکل حل نخواهد شد.

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا این بازی را انجام داده اید؟ ما را از نظرات خود مطلع نمایید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +