نارسیس رایانه

بازی های رایگان ماه مارچ برای دارندگان Xbox Live Gold اعلام شد / بازی هایی فوق العاده……

Tomb Raider XBOX 360

 

حتما در جریان هستید که سونی و مایکروسافت هر ماه برای جذب کاربران بیشتر به خرید اکانتهای ویژه ی انها یعنی پلاس و گلد تعدادی بازی را به رایگان در اختیار دارندگان این اکانت ها میگذارند.اکنون مایکروسافت لیست بازی های رایگان برای دارندگان Xbox Live Gold در ماه مارچ ۲۰۱۵ را اعلام کرد که شامل بازی های بسیار هیجان انگیز و بزرگی می باشد.

طبق اعلام مایکروسافت نسخه ی ایکس باکس وان بازی تحسین شده ی Rayman Legends که در حالت عادی ۳۹.۹۹ دلار قیمت دارد در تمام طول ماه مارچ برای دارندگان اکانت گلد رایگان می باشد.

همچنین از اول تا پانزدهم ماه مارچ نسخه ی ایکس باکس ۳۶۰ بازی  Tomb Raider که در حالت نرمال ۱۹.۹۹ دلار قیمت دارد برای اعضای گلد رایگان می باشد و سپس از ۱۶ تا ۳۱ مارچ بازی BioShock Infinite نیز به رایگان در اختیار کاربران گلد قرار خواهد گرفت که در حالت عادی قیمت این بازی برابر ۲۹.۹۹ دلار می باشد.

به نظر می رسد که عناوین رایگان این ماه که هر ۳ از بازی های بسیار بزرگ و پرطرفدار هستند باعث خواهد شد تا کاربران بیشتری برای خرید اکانت گلد اقدام نمایند تا بتوانند از این ۳ بازی زیبا به رایگان بهره مند شوند.

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا شما از دارندگان کنسولهای مایکروسافت می باشید؟ ایا دارای اکانت گلد هستید یا خیر؟ ایا این ۳ عنوان را بازی کرده اید؟

نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +