نارسیس رایانه

بسته ی الحاقی Valley of the Yetis هفته ی اینده برای بازی Far Cry 4 منتشر می شود + تریلر معرفی

 

یوبیسافت اعلام کرد بسته ی الحاقی جدید بازی محبوب فارکرای ۴ که Valley of the Yetis نام دارد هفته ی اینده منتشر خواهد شد و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

در این دی ال سی نیز مانند بازی اصلی در نقش Ajay Ghale قرار دارید و باید در برابر محیط کشنده و یک موجود افسانه ای قدرتمند و فرقه ای وحشی و ادمکش که سر راه شما قرار میگیرند مقاومت نمایید و جان سالم به در ببرید.

این فرقه ی مرموز در valley, به دنبال یافتن موردی مخفی و پنهان شده هستند و Ajay Ghale به اهداف انها پی می برد و باید مانع رسیدن انها به مقاصد پلیدشان گردد.

در این بسته ی الحاقی قابلیت بازی co-op نیز وجود دارد و میتوانید با یک دوست که در نقش hurk قرار میگیرد مراحل را طی نمایید تا لا اقل کمکی در برابر مصائب و مشکلاتی که سر راه شماست داشته باشید.

The Valley of the Yetis در تاریخ ۱۰ مارچ در امریکای شمالی و ۱۱ مارچ در اروپا برای پلتفرمهای مختلف بازی که شامل xbox 360 , xbox one , pc , ps4 ,و ps3 می باشند منتشر خواهد گردید.

این دی ال سی جزو season pass بازی نیز محسوب می شود و اگر قبلا season pass بازی را خریده اید این بسته ی الحاقی به رایگان به شما تعلق خواهد گرفت.

شما می توانید تریلر معرفی بسته ی الحاقی Valley of the Yetis را که امروز توسط یوبیسافت منتشر شده است در انتهای مطلب با دو کیفیت مختلف و لینک مستقیم دانلود و مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این بازی و سری فار کرای چیست؟ ایا از علاقمندان این سری هستید؟ ایا شماره های قبلی این عنوان را انجام داده اید؟

نظرات خود را با ما در این مورد درمیان بگذارید.

 

دانلود تریلر با کیفیت HD و لینک مستقیم

دانلود تریلر با کیفیت SD و لینک مستقیم

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +