نارسیس رایانه

تصاویر جدیدی از Far Cry 4 : Valley of the Yetis منتشر شد

 

در خبرهای گذشته به اطلاع شما عزیزان رساندیم که یوبیسافت اعلام کرد بسته ی الحاقی جدید بازی محبوب فارکرای ۴ که Valley of the Yetis  نام دارد در تاریخ ۱۰ مارچ در امریکای شمالی و ۱۱ مارچ در اروپا برای پلتفرمهای مختلف بازی که شامل xbox 360 , xbox one , pc , ps4 ,و ps3 می باشند منتشر خواهد گردید و همچنین تریلر معرفی این دی ال سی نیز را برای شما عزیزان قرار دادیم.

اکنون یوبیسافت تعدادی اسکرین شات و تصاویر جدید نیز از این بسته ی الحاقی منتشر کرده است که در اکثر انها شاهد موجود مخوف و افسانه ای که در این دی ال سی باید با او روبرو شویم هستیم و تصاویری نیز از مبارزه با این هیولای قدرتمند در میان انها به چشم می خورد.شما میتوانید این تصاویر زیبا را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

همان طور که قبلا نیز به اطلاع شما عزیزان رساندیم در این بسته ی الحاقی قابلیت بازی co-op نیز وجود دارد و میتوانید با یک دوست که در نقش hurk قرار میگیرد مراحل را طی نمایید تا با همکاری یکدیگر کار اسان تری را در نبرد با دشمنان و هیولای مخوف هیمالیا داشته باشید.

این دی ال سی جزو season pass بازی نیز محسوب می شود و اگر قبلا season pass بازی را خریده اید این بسته ی الحاقی به رایگان به شما تعلق خواهد گرفت.

نظر شما در مورد این بسته ی الحاقی چیست؟ ایا بازی فارکرای ۴ را انجام داده اید؟ ایا این بسته ی الحاقی جدید را نیز بازی خواهید کرد؟

نظرات خود را با ما در این مورد درمیان بگذارید.

 

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. رضا گفت:

    که به ایران میاد