نارسیس رایانه

با ویدئوی مبارزه ی خوفناک با Darkbeast در بازی Bloodborne همراه باشید

 

در اخبار قبلی یکی از باس های خوفناک و قدرتمند بازی Bloodborne به نام Darkbeast را برای شما معرفی کردیم و تصاویری را نیز از ان مشاهده کردید.اکنون وبسایت IGN که در ماه اخیر پوشش خبری گسترده و کاملی را به طور انحصاری به این عنوان اختصاص داده است در جدیدترین ویدئوی خود از سری ویدئوهایIGN first نگاهی کامل به مبارزه با این باس قدرتمند و خوفناک انداخته است.

با تماشای این ویدئو که شامل مبارزه ی شخصیت اصلی بازی با Darkbeast می باشد (که البته با وجود مصرف تعداد زیادی ایتم سلامتی باز هم سرنوشتی جز مرگ ندارد!!!!) کاملا متوجه درجه سختی بازی و سرعت حملات باس ها در این بازی می شویم که یا حملات پی در پی و مرگبار خود بازها و بارها ما را مجبور به استفاده از ایتمهای سلامتی خواهند کرد.شما میتوانید این ویدئوی زیبا را در انتهای مطلب با دو کیفیت مختلف و لینک مستقیم دانلود و مشاهده نمایید.

بازی Bloodborne یک عنوان در سبک اکشن نقش افرینی از ساخته های استدیو from software است و کارگردان این بازی اقای هیدتا میازاکی خالق demon’s souls و نسخه ی اول دارک سولز می باشد.ناشر بازی نیز شرکت سونی است.

داستان بازی در شهری به نام Yharnam اتفاق می افتد که گویا در این شهر اکسیر شفابخشی وجود دارد که درمان تمام بیماریهاست و قدرت شفا بخشیدن به همه ی دردها را دارد.در طی سالهای دور و نزدیک افراد بسیار زیادی با امید دست یابی به این اکسیر به این شهر رفته اند و البته دیگر هیچ بازگشتی در کار نبوده است و کسی از این شهر زنده برنگشته است و در طی مدت زمانی طولانی این شهر گرفتار نوعی الودگی و عفونت شده است که عقل مردم را از بین برده است و باعث به وجود امدن هیولاها و موجودات زشت و وحشتناک و وحشی صفتی شده است که کافی است انسان یا حیوانی سالم را ببینند تا در چشم به هم زدنی او را بدرند.قهرمان جذاب ما نیز قدم به این شهر میگذارد تا از جزییات این بیماری و اتفاقات مرموزی که در انجا رخ می دهد پرده بردارد و…….. 

bloodborne در تاریخ های ۲۴ – ۲۵ – ۲۶ و ۲۷ مارچ به ترتیب در امریکای شمالی و اروپا و ژاپن و بریتانیا به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این بازی و باس فایت های ان چیست؟ ایا از طرفداران این بازی هستید یا جزو دسته ای هستید که از این سیک گریزانند؟ ایا نسخه ای از سری سولز را تاکنون انجام داده اید؟

نظرات خود را با در میان بگذارید.

 

دانلود ویدئوی مبارزه با  Darkbeast با لینک مستقیم و کیفیت HD

دانلود ویدئوی مبارزه با  Darkbeast با لینک مستقیم و کیفیت SD

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. سعید آقابابایی گفت:

  بی نظیره این ویدئو. در دنیا استدیویی به قدرت from software در طراحی باس ها و غول اخرهای خوفناک وجود نداره.

  • ابراهیم فضلی گفت:

   منم همین نظرو دارم داداش،واقعا تکه تک.این ویدئو فکر نمکیردم ببینی چون فکر میکردم اسپویل کننده باشه ولی خوب شد دیدم و اینطور نبود.چه چهره خوفناکی داره.

   • سعید آقابابایی گفت:

    اولش میخواستم نبینم ولی گفتم حالا که عکسش رو دیدم چه فرقی میکنه که یلمش رو هم ببینم. خیلی با حال بود. این لامصبا من نمیدونم چه طوری اینا رو طراحی میکنن