نارسیس رایانه

Tearaway Unfolded تابستان منتشر خواهد شد

 

بازی زیبای Tearaway Unfolded در تابستان ۲۰۱۵ برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد البته اگر صحبتهای مدیر بخش صداگذاری (اکنون مدیر سایق محسوب می شود) استدیو Media Molecule  یعنیKenneth Young  صحت داشته باشد.

وی طی توییتهایی ترک کردن استدیو Media Molecule را اعلام کرد و همچنین خبر از انتشار Tearaway Unfolded در تابستان ۲۰۱۵ داد.

متن این توییت به شرح زیر می باشد :

” متاسفانه باید جدایی خود را از استدیو Media Molecule اعلام کنم (البته خوشحالم که بگویم نخستین مشتری من به عنوان#GameAudio contractor استدیو Media Molecule خواهد بود ).البته من و دوستانم تا زمانی که در تابستان ۲۰۱۵ بازی Tearaway Unfolded را منتشر کنیم با یکدیگر همکاری خواهیم کرد و بعد از ان من به استراحت می روم!!” 

قبلا فقط اعلام شده بود که عنوان Tearaway Unfolded در سال ۲۰۱۵ برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد و اکنون بر اساس صحبتهای Kenneth Young تاریخ دقیق تر ان در تابستان ۲۰۱۵ می باشد.

بازی Tearaway در تاریخ نوامبر ۲۰۱۳ برای پلتفرم ویتا منتشر شد و بازخوردهای بسیار مثبتی را نیز دریافت کرد. این نسخه ی جدید شامل خط داستانی اضافه و هماهنگ سازیهای مختلفی با dual shock 4 و اضافات مختلف دیگری می باشد.

نظر شما در این مورد چیست؟ ایا به بازی های سبک پلتفرمر علاقمند هستید؟ ایا بازی اصلی Tearaway را انجام داده اید؟

ما را از نظرات خود مطلع نمایید.

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +