نارسیس رایانه

بازی کارتی-مبارزه ای Mortal Kombat X برای Android و iOS منتشر می شود + تریلر بازی

display_serg-soul-scorpion-1

 

Mortal Kombat X برای موبایل ها نیز منتشر می شود البته نه به صورت بازی اصلی که شما انتظار دارید بلکه به صورت یک بازی کارتی-مبارزه ای.

NetherRealm Studios سازنده ی بازی محبوب و مورد انتظار Mortal Kombat X اعلام کرد نسخه ای از این بازی به صورت کارتی مبارزه ای و البته رایگان برای Android و iOS منتشر خواهد شد.این نسخه همزمان با انتشار نسخه ی اصلی بازی در ماه اپریل منتشر خواهد شد.

این ورژن بازی دارای بخش جمع اوری کارت و بخش مبارزه ای می باشد و بخش چند نفره را نیز ساپورت میکند و همچنین حرکات و فنونی از بازی اصلی را شامل خواهد شد مانند فینیشینگ ها و فنون اشعه ی ایکس.همچنین شخصیتهای بازی اصلی مانند Scorpion, Sub-Zero, و Raiden نیز در ان حضور خواهند داشت.

شما با انجام نسخه ی موبایل بازی محتواهایی را در بازی اصلی باز خواهید کرد.ایده ی این ورژن بازی از زمان نسخه ی مورتال کمبت سال ۲۰۱۱ وجود داشته است.

برای این نسخه ی بازی یک تریلر معرفی نیز منتشر شده است که در ان شاهد بخش هایی از قسمت مبارزه ای بازی هستیم.این تریلر را می توانید در انتهای مطلب با دو کیفیت مختلف و لینک مستقیم مشاهده و دانلود نمایید.

بازی اصلی مورتال کمبت ایکس به همراه این نسخه ی کارتی در تاریخ ۱۴ اپریل ۲۰۱۵ برابر با ۲۵ فروردین ۹۴ به صورت جهانی منتشر خواهد شد.

پلتفمر های مقصد نسخه ی اصلی بازی شامل PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, و PC می باشند و نسخه ی کارتی همانطور که ذکر شد برای Android و iOS منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این نسخه ی کارتی چیست؟ ایا شما تا به حال بازی های کارتی انجام داده اید؟ ما را از نظرات خود مطلع نمایید.

 

دانلود تریلر با لینک مستقیم و کیفیت HD

دانلود تریلر با لینک مستقیم و کیفیت SD

 

 

 

 

 

mortal-kombat-x-e3-select-screen-scorpion-vs-dvorah

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +