نارسیس رایانه

تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Bombshell منتشر شد

Bombshell 2015 03 02 15 006 تصاویر جدیدی از بازی Bombshell منتشر شد

 

در خبرهای قبلی تصاویر جدیدی را که از عنوان Bombshell منتشر شده بود برای شما عزیزان قرار دادیم و اکنون نیز سازنده و ناشر این عنوان به جبران مدت زیادی که حدود یکسال خبر خاصی را از این بازی منتشر نکرده بودند یک تریلر جدید را نیز  از بازی منتشر کرده اند.

در این تریلر کاملا با گیم پلی این بازی و بخش های مختلف ان اشنا می شویم.Bombshell یک اکشن نقش افرینی با دوربین بالا به پاایین و یا ایزومتریک است که البته بر خلاف اکثر بازی های این سبک و بزرگترین انها که دیابلو نام دارد از اسلحه های گرم استفاده میکند و حالتی کاملا مدرن دارد.

همانگونه که قبلا به اطلاع شما رساندیم در Bombshell شما در نقش Shelly Harrison قرار میگیرید که لقب او نام بازی یعنی  “Bombshell” می باشد و یک متخصص خنثی کننده ی بمب است که اکنون تبدیل به یک مزدور شده است که در ازای پول استخدام می شود و کار میکند.وی باید در ۴ سیاره گشت و گذار کند تا بتواند رییس جمهور را از شر یک دشمن بیگانه که تهدیدی جدید محسوب می شود نجات دهد.

زمانی که در می ۲۰۱۴ این بازی معرفی شد از پلی استیشن ۴ و پی سی به عنوان تنها پلتفرمهای مقصد ان نام برده شد اما اکنون در تریلر جدید پلتفرم بازی پی سی و کنسولها نام برده شده اند که قطعا منظور از کنسول ها پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان می باشد پس کنسول نسل هشتمی مایکروسافت را نیز باید به لیست پلتفرمهای مقصد این بازی اضافه کرد.

Bombshell هنوز تاریخ انتشار ئقیقی ندارد و تنها میدانیم که بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

در انتهای مطلب میتوانید تریلر جدید بازی را با دو کیفیت مختلف و لینک مستقیم دانلود و مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا بازیهایی با این سبک را انجام داده اید و اصلا به این سبک علاقه دارید یا خیر؟ عنوان مورد علاقه ی شما در این سبک چیست؟

ما را از نظرات خود مطلع نمایید.

 

دانلود تریلر با لینک مستقیم و کیفیت HD

دانلود تریلر با لینک مستقیم و کیفیت SD

 

 

Bombshell 2015 03 02 15 008 تصاویر جدیدی از بازی Bombshell منتشر شد

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +