نارسیس رایانه

با تریلر تلویزیونی رسمی بازی Bloodborne همراه باشید / من زاده ی خون هستم…….

ss6

 

از انجایی که روزهای زیادی تا انتشار عنوان بسیار محبوب و مورد انتظار Bloodborne باقی نمانده است Sony Computer Entertainment و From Software ناشر و سازده ی این بازی تریلر تلویزیونی رسمی ان را منتشر کردند که نام ان “The Hunt Begins” (شکار اغاز می شود) می باشد.این ویدئو با این که کوتاه می باشد ولی ما را با کلیت بازی اشنا میکند و فضای مخوف بازی را به ما نشان میدهد.

بازی Bloodborne یک عنوان در سبک اکشن نقش افرینی است که توسط استدیو from software و به کارگردانی هیدتا میازاکی که خالقان demon’s souls و نسخه ی اول دارک سولز می باشند ساخته شده است.ناشر بازی نیز شرکت سونی است.

داستان بازی در شهری به نام Yharnam اتفاق می افتد که گویا در این شهر اکسیر شفابخشی وجود دارد که درمان تمام بیماریهاست و قدرت شفا بخشیدن به همه ی دردها را دارد.در طی سالهای دور و نزدیک افراد بسیار زیادی با امید دست یابی به این اکسیر به این شهر رفته اند و البته دیگر هیچ بازگشتی در کار نبوده است و کسی از این شهر زنده برنگشته است و در طی مدت زمانی طولانی این شهر گرفتار نوعی الودگی و عفونت شده است که عقل مردم را از بین برده است و باعث به وجود امدن هیولاها و موجودات زشت و وحشتناک و وحشی صفتی شده است که کافی است انسان یا حیوانی سالم را ببینند تا در چشم به هم زدنی او را بدرند.قهرمان جذاب ما نیز قدم به این شهر میگذارد تا از جزییات این بیماری و اتفاقات مرموزی که در انجا رخ می دهد پرده بردارد و…….. 

bloodborne در تاریخ های ۲۴ – ۲۵ – ۲۶ و ۲۷ مارچ به ترتیب در امریکای شمالی و اروپا و ژاپن و بریتانیا به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

شما میتوانید تریلر جدید و زیبای این بازی را در انتهای مطلب با کیفیت HD مشاهده و دانلود نمایید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ ایا از طرفداران این بازی هستید یا جزو دسته ای هستید که از این سیک گریزانند؟ ایا نسخه ای از سری سولز را تاکنون انجام داده اید؟

نظرات خود را با در میان بگذارید.

 

دانلود تریلر جدید بازی Bloodborne با کیفیت HD

 

BB_TGS_14

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +