نارسیس رایانه

تاریخ انتشار Final Fantasy X | X-2 HD Remaster برای پلی استیشن ۴ مشخص شد

 

Square Enix سازنده و ناشر سری محبوب فاینال فانتزی تاریخ انتشار بازی Final Fantasy X | X-2 HD Remaster برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن ۴ را اعلام کرد.

بر این اساس Final Fantasy X | X-2 HD Remaster در تاریخ ۱۲ می ۲۰۱۵ برابر با ۲۲ اردیبهشت ۹۴ در امریکای شمالی و در تاریخ ۱۴ می ۲۰۱۵ در ژاپنت برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نسخه ی پلی استیشن ۴ این بازی دارای محتوای انحصاری برای این کنسول می باشد و همچنین برای کسانی که بازی را پیش خرید میکنند یک جایزه ی مخصوص نیز وجود دارد که تقویمی با ارت ورک های طراحی شده توسط Yoshitaka Amano می باشد.برای دسترسی به این تقویم باید این عنوان را از فروشگاه اسکوئر انیکس و یا فروشگاههای مشخص شده توسط این کمپانی پیش خرید نمایید.تصویر این نسخه را در ابتدای مطلب مشاهده می نمایید.

در وبسایت ژاپنی بازی تصاویری از مقایسه ی نسخه ی پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ این عنوان قرار داده شده است که نشان دهنده ی ارتقای گرافیکی نسخه ی نسل هشتمی این بازی می باشد.شما می توانید این تصاویر را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است که نسخه های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتای این عنوان زیبا  در دسامبر ۲۰۱۳ در ژاپن و مارچ ۲۰۱۴ در اروپا و امریکای شمالی منتشر شده اند.

 Final Fantasy X | X-2 HD Remaster در واقع بازسازی دو نسخه از برترین بازی های این سری محبوب می باشد که به اعتقاد بسیاری نسخه ی دهم این بازی برترین شماره ی فاینال فانتزی تاکنون می باشد.

 

تصویری که در بالا قرار دارد مربوط به نسخه ی پلی استیشن ۳ و تصویر پایینی نسخه ی پلی استیشن ۴ می باشد.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +