نارسیس رایانه

اطلاعات و تصاویر جدیدی از نسخه ی ps4 بازی Final Fantasy X | X-2 HD Remaster منتشر شد

 

در اخبار قبلی به اطلاع شما رساندیم که اسکوئر انیکس اعلام کرد بازی Final Fantasy X | X-2 HD Remaster در تاریخ ۱۲ می ۲۰۱۵ برابر با ۲۲ اردیبهشت ۹۴ در امریکای شمالی و در تاریخ ۱۴ می ۲۰۱۵ در ژاپن برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

اکنون نیز این کمپانی خوش نام ژاپنی که سازنده و ناشر سری محبوب فاینال فانتزی می باشد اطلاعات جدیدی را در مورد نسخه ی پلی استیشن ۴ این بازی و همچنین نخستین اسکرین شات های این نسخه را منتشر کرده است.Final Fantasy X | X-2 HD Remaster که در واقع بازسازی دو نسخه از برترین بازی های این سری می باشد قبلا و در دسامبر ۲۰۱۳ در ژاپن و مارچ ۲۰۱۴ در اروپا و امریکای شمالی برای پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا منتشر شده است.

اطلاعاتی که جدیدا اسکوئر انیکس در مورد نسخه ی پلی استیشن ۴ بازی منتشر کرده است شامل موارد زیر می باشند :

 

– قابلیت Cross-Save : شما میتوانید فایلهای ذخیره ی خود را بین نسخه های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳ و ویتا انتقال دهید تا پیشرفت خود را از دست ندهید.

– قابلیت جابجایی بین ساندترک اوریجینال و بازسازی شده ی بازی : شما میتوانید بازی را با ساندترک زیبای بازسازی شده برای نسخه ی پلی استیشن ۴ انجام دهید و یا ان را به حالت کلاسیک خود بازگردانید.

– قابلیت Remote play : با استفاده از پلی استیشن ویتا میتوانید از این قابلیت روی پلی استیشن ۴ استفاده نمایید.

 

همچنین همان گونه که در اخبار قبلی به اطلاع شما رساندیم نسخه ی پلی استیشن ۴ این بازی دارای محتوای انحصاری برای این کنسول می باشد و با پیش خرید این بازی از فروشگاه اسکوئر انیکس یک تقویم شامل ارت ورکهای طراحی شده توسط Yoshitaka Amano نیز دریافت خواهید کرد.تصویر این نسخه و تقویم گفته شده را در انتهای مطلب میتوانید مشاهده نمایید.

در انتهای مطلب میتوانید نخستین اسکرین شات های منتشر شده توسط اسکوئر انیکس از نسخه ی نسل هشتمی این بازی را مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این بازی و سری فاینال فانتزی چیست؟ ایا نسخه های اصلی این بازی را انجام اده اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +